Як відформатувати флешку стандартними засобами

Рекламний блок

Windows 7 надає нам можливість виконати форматування флешки без установки додаткового програмного забезпечення. Якщо все пройде гладко, то процедура займе від 2 до 10 хвилин в залежності від того, який спосіб форматування ви виберіть.

Для чого взагалі форматування флеш-накопичувач? Особисто мені ось зараз знадобилося змінити файлову систему FAT-32 на NTFS, можливо, вам потрібно навпаки NTFS змінити на FAT32, от і доведеться форматувати. Також при постійному використанні на флешку міг потрапити вірус або там накопичилося стільки непотрібних файлів, що простіше форматнуть USB-пристрій, ніж вишукувати щось і видаляти.

І так, вставляємо флешку в USB-порт. Натискаємо «Пуск - Комп'ютер». Знаходимо там букву своєї флешки, до цього часу вона вже повинна була визначитися системою і клікаєм по ярлику правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Форматувати».

Как отформатировать флешку

Відкривається віконце форматування. Я хочу форматувати флешку в NTFS, а тут стоїть «Файлова система FAT32»

Це необхідно виправити, тому з випадаючого списку вибрати потрібну мені файлову систему NTFS.

Також хочу звернути вашу увагу на «Способи форматування». За замовчуванням у нас встановлена пташка біля «Швидке (очищення змісту)». Якщо хочете, щоб форматування було повним, а не швидким, то приберіть цю пташку.

Натисніть кнопку «Почати».

Через деякий час, ваша флешка стане порожньою і з потрібною вам файловою системою.

До речі, якщо ви нахапалися вірусів, то доцільніше буде перевірити флеш-накопичувач антивірусною програмою, а вже потім форматувати.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок