Вимикання комп'ютера Windows 8

Рекламний блок

Нова операційна система Windows 8 трохи відрізняється від попередніх версій, після завантаження, Ви потрапите в плитковий " інтерфейс Metro, і не побачите відразу звичного робочого столу; а на панелі завдань Ви не знайдете звичної кнопки Пуск.

Саме з цього, багатьох користувачів цікавить питання: як можна вимкнути комп'ютер з встановленою операційною системою Віндовс 8. У статті ми розглянемо кілька способів, які допоможуть розібратися з цим питанням.

Існують також різні програми, які допоможуть повернути кнопку Пуск і надати робочого столу звичний вигляд. Перейдіть по посиланню і прочитайте статтю про те, як це можна зробити.

Перший спосіб, який допоможе нам вимкнути комп'ютер – це бічна спливаюча панель. Наведіть мишку в правий верхній кут і виберіть «Параметри». Відкрити панель можна комбінацією клавіш Win C.

Выключение компьютера Windows 8

Далі натискаємо «Вимикання» – «Завершення роботи». Відкрити «Параметри комп'ютера можна за допомогою комбінації клавіш Win I.

Другий спосіб – це комбінація клавіш Alt F4. Для цього закрийте або закрийте всі відкриті вікна, дана комбінація дозволяє закрити активне вікно. Перебуваючи на робочому столі, натисніть Alt F4, з'явиться вікно «Завершення роботи Windows». Виберіть з випадаючого списку потрібну дію і натисніть «ОК».

Третій спосіб – вимикання комп'ютера через екран блокування. З'являється він після виходу комп'ютера з режиму сну або глибокого сну. Також його можна включити комбінацією Win L.

Для вимикання комп'ютера в цьому випадку натисніть на значок в правому нижньому куті «Завершення роботи».

Четвертий спосіб підійде тим, хто користується ноутбуком. Власники комп'ютерів, можуть завершити роботу операційної системи, натиснувши на кнопку включення на системному блоці. Якщо у Вас ноутбук, натисніть на значок батареї в треї і виберіть пункт «Додаткові параметри електроживлення».

Тепер клацніть по пункту «Дії кнопок харчування».

Тут можна налаштувати, щоб ноутбук вимикався або при натисканні на кнопку живлення, або при закритті кришки. Потім натисніть «Зберегти зміни».

П'ятий спосіб – використання комбінації клавіш Ctrl Alt Del. Натискаємо її, відкривається екран безпеки Windows. У правому нижньому кутку, натискаємо на кнопочку «Завершення роботи».

Шостий спосіб – використання спеціальної команди. Натисніть комбінацію Win X та виберіть з меню «Виконати» або «Командний рядок».

Потім пропишіть команду shutdown /s /t 0 /f і натисніть «ОК». Shutdown – завершення роботи, /s /t 0 – час в секундах, /f – закриття всіх запущених служб і програм.

Кожен раз відкривати вікно «Виконати» не зовсім зручно. Тому давайте створимо ярлик на робочому столі, який допоможе вимкнути комп'ютер всього за один клік.

Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і з контекстного меню виберіть «Створити» – «Ярлик».

Тепер у полі «Вкажіть розташування об'єкта» прописуємо знайому команду shutdown /s /t 0 /f. Натискаємо «Далі».

Далі потрібно ввести ім'я ярлика. Це може бути щось на зразок «Завершення роботи» або «Вимкнути комп». Натисніть «Готово».

Якщо Ви хочете встановити таймер на вимикання комп'ютера, тоді замість «0» напишіть потрібний час. Наприклад, shutdown /s /t 3600 /f дозволить вимкнути комп'ютер через годину, після того, як Ви натиснете по ярлику. Не забувайте час задається в секундах.

Тепер давайте змінимо вигляд самого ярлика. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».

На вкладці «Ярлик» натисніть на кнопку «Змінити значок». Якщо з'явиться інформаційне віконце, натисніть «ОК».

З наступного списку виберіть відповідну піктограму і клацніть «ОК».

У вікні властивостей натисніть «Застосувати», потім «ОК». На Вашому робочому столі тепер є кнопочка для вимикання комп'ютера.

Вибирайте будь-який, відповідний для Вас спосіб. І думаю, тепер питання: як вимкнути комп'ютер з операційною системою Windows 8, не викличе у Вас труднощів.

Дивіться відео по темі:

Рекламний блок