Як видалити історію запитів в Яндексі

Рекламний блок

У даній статті мова піде не про те, як видалити історію пошуку саме в новому браузері Яндекс, я хочу розповісти про те, як видалити історію пошукових запитів, які вискакують безпосередньо у нас в рядку пошукової системи Яндекс. Тобто ви часто забиваєте один і той же запит в пошукову рядок і через деякий час при заході на головну сторінку пошуковика і при наведенні курсору на рядок пошуку вам автоматично починають підсвічуватися самі використовувані вами запити. Ось як від цього позбавитися, давайте будемо розбиратися.

Для того щоб видалити історію в Яндексі, нам спочатку потрібно авторизуватись. У правому верхньому куті шукаємо посилання «Увійти в пошту», вводимо свій логін і пароль.

Как удалить историю в Яндексе

Я увійшов, тепер висвічується мій логін на Яндексі. Клацаємо по посиланню «Особисті налаштування» і з випадаючого списку вибираємо «Інші налаштування».

У наступному вікні натискаємо на посилання «Пошукові підказки».

Як бачимо, у нас стоїть пташка навпроти пункту «Мої запити в пошукових підказках», це означає, що вони у вас, природно, включені. Для того щоб видалити історію запитів Яндекса необхідно натиснути на кнопку «Очистити історію запитів».

Якщо ви хочете взагалі відключити цю функцію пошукової системи, тоді просто приберіть відповідну галочку.

Також можете прибрати галочку навпроти пункту «Улюблені сайти в підказках», якщо не бажаєте, щоб ці сайти висвічувались в пошуковому рядку.

Ось і все, виявилося, що це досить просто.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок