Приховані можливості Windows 8.1

Рекламний блок

Нова Windows 8.1 має масу функцій, велика частина з яких прихована від очей користувача. У цій невеликій статті покажу вам приховані можливості Windows 8.1, на які я витратив не мало часу, що б їх знайти.

Огляд прихованих можливостей Windows 8.1

Наприклад, сюди можна віднести функцію під назвою «Кулінарія». У цьому додатку присутня безліч різних рецептів страв, але тут відразу ж постає питання, як же їх готувати, адже в процесі брудними руками доведеться постійно торкатися до екрану, щоб уточнити інгредієнти рецепту.

Безконтактний режим

Для цих цілей був придуманий безконтактний режим, завдяки якому управляти пристроєм з сенсорним екраном можна, навіть не торкаючись до нього. Працює така система за рахунок камери, яка фіксує положення руки і її руху і потім подає команду виконати ту чи іншу дію.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-1Так, наприклад, щоб перейти до наступного етапу приготування страви, потрібно просто мазнути рукою перед екраном, і пристрій відразу ж перегорне сторінку.


Використання програми SkyDrive

Цей додаток являє собою новий вид провідника файлів. За допомогою нього можна управляти своїми файлами, перетягуючи об'єкти пальцем. Елементи SkyDrive можна виявити на робочому столі.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-2

Встановлення програм на екран блокування

Завдяки цій функції на екран блокування планшета можна вивести різні програми, наприклад, «Камера». Це дозволить без розблокування пристрою користуватися додатками.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-3

Використання мовчазних повідомлень

Поява нової Windows 8 дозволило об'єднати між собою комп'ютери та мобільні пристрої.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-4

Наприклад, у мобільних пристроях, є служба, яка показує повідомлення, супроводжуючи їх при цьому характерним звуковим сигналом. Це дуже корисно, однак ночами може сильно дратувати і збуджувати. Цю проблему вирішили в Windows 8.1, додавши режим під назвою «Не турбувати». В такому режимі на пристрої вимикаються звукові сповіщення. Ще службу можна налаштувати таким чином, щоб вона автоматично відключала звукове сповіщення в певний час, наприклад, на ніч.

Друк 3D зображень

Той, хто володіє пристроєм з операційною системою Windows 8.1, може без проблем друкувати 3D-зображення. Також компанія Microsoft продовжує удосконалюватися і в сфері двомірної друку. У новій операційній системі є підтримка інтерфейсу друку NFC, а також технології Wi-Fi Direct.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-5

Слайд-шоу замість картинки при блокуванні

Тим, кому набрид класичний вигляд екрану блокування, завдяки новій операційній системі може перетворити свій пристрій в справжню фоторамку. На пристрої під управлінням Windows 8 можна включити режим, при якому екран блокування буде показуватися слайд-шоу.

skrytye-vozmozhnosti-windows-8-1-6

Рекламний блок