Як вийти з Яндекс.Пошти?

Рекламний блок

kak-vyiyti-iz-pochtyi-yandeksa-android

Яндекс.Пошта - один з найбільших безкоштовних поштових сервісів на території нашої країни. Користується великою популярністю у користувачів. Останні нерідко задають питання, стосовно даного сервісу, на один з яких ми сьогодні і відповімо.

Для того, що б вийти з Яндекс.Пошти, можна скористатися одним з декількох способів.

У першому випадку ви можете вийти з своєї поштової скриньки, перебуваючи на одній з сторінок Яндекс. Для цього натисніть на іконку користувача у верхній правій частині екрану і клацніть по слову «Вихід».

Наступний варіант - це коли ви знаходитеся безпосередньо у своїй поштовій скриньці. Суть та ж сама - натискаєте на іконку користувача, а потім - кнопку «Вихід».

Якщо ви авторизовані на декількох комп'ютерах, до яких у тому числі є доступ в інших людей, ви можете пройти деавторизацию на всіх комп'ютерах - тобто вийти з облікового запису на всіх пристроях відразу. Для цього зайдіть в поштову скриньку, клацніть по іконці користувача, а потім натисніть кнопку «Вихід на всіх пристроях».

Якщо ви використовуєте мобільну версію Яндекса, наприклад, на мобільному пристрої під управлінням Android або iOS (iPhone, iPad), вам необхідно перейти на головну сторінку Яндекса і поруч зі своїм логіном натиснути на значок, що складається з трьох смужок.

Відкриється меню. У ньому натисніть на кнопку «Вихід».

Як бачите, вийти з Яндекс.Пошти зовсім нескладно. Якщо у вас є питання, задавайте їх за допомогою коментарів.

Рекламний блок