Планшети iPad в 2014 році. Повалення короля або новий виток війни пристроїв?

Рекламний блок

Найбільш відомим у світі планшетом можна вважати iPad. Незважаючи на величезну кількість інших моделей, часом з кращими характеристиками, iPad став еталонним планшетом.
Саме з iPad порівнюють нові планшети інших виробників і рідко можна прочитати статтю або подивитися огляд позбавлений цього порівняння. Таке відчуття, що планшет не може бути добре сам по собі, він може бути лише краще iPad, або гірше за нього.

Планшеты iPad в 2014 году. Свержение короля или новый виток войны устройств?


Основна причина цього явища в тому, що тривалий час цей планшет дійсно випереджав конкурентів на голову. Операційна система була ідеально оптимізована під пристрій, велика кількість додатків робило планшет дуже функціональним, а завдяки оптимізації він "жив" від одного заряду значно довше пристроїв конкурентів. Неприємною була лише ціна, звідки і з'явилася «елітарність» власників.

Аксесуари для iPad Air і інших моделей також радують користувачів, ні на одну іншу модель планшета немає такої величезної кількості чохлів та аксесуарів. Хочеш ударостійкість або вологостійкість? Є відповідні чохли, зазвичай від декількох виробників і в різній колірній гаммі.


З лідерських позицій iPad був знятий з виходом операційної системи Андроїд 4.4, так і Windows 8 підлила масла в вогонь. Функціонал конкурентів став багатшим, поліпшення характеристик і оптимізація нівелювала заторможенність інтерфейсу, екрани деяких виробників стали мати більш високою роздільною здатністю і якістю. Windows взагалі пропонував звичний багатьом набір програм, хорошу оптимізованість і можливість, приєднавши по ВТ або USB миша з клавіатурою, перестати відчувати різницю зі стаціонарним ПК.


Також неоднозначним стало оновлення операційної системи iOS 8, в якій були використані багато вдалі ходи з Андроїда. Чи Стало це заходом для iPad? Будемо сподіватися немає, адже у Apple прекрасна команда конструкторів, дизайнерів і розробників здатних створити інноваційний продукт. Конкуренція робить розвиток більш швидким і якісним, і в кінцевому підсумку виграє користувач, адже у нього буде вибір.

Рекламний блок