Режим сумісності Windows 8

Рекламний блок

Ви купили собі новий комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 8, або встановили її замість перевіреної Windows XP або 7. Починаєте налаштовувати початковий екран Windows 8, шукаєте способи, як повернути гаджети на робочий стіл. Але ось з установкою звичних для роботи програм, не все так гладко.

Для деяких програм, може з'являтися інформаційне віконце «У цієї програми є проблеми з сумісністю». Вся справа в тому, що не всі розробники переробляють програми під нові операційні системи.

Вирішення даного питання є, звичайно. Потрібно налаштувати режим сумісності програми з Windows 8. Таким чином, вона буде думати, що запускається у більш ранньої версії ОС.

Зверніть увагу, що застосовувати режим сумісності не варто до антивірусних програм, програм архіваторам або системним. В результаті, це може призвести до некоректної роботи.

Отже, перше, що потрібно зробити – це зайти на сайт розробника програми і подивитися, може, доступна для завантаження нова версія. Це потрібно зробити в тому випадку, коли всі архіви для програм зберігаються у Вас на комп'ютері, і після кожного переустановлення ОС, Ви встановлюєте програми з їх допомогою.

Якщо ж Ви завантажили інсталяційний файл з сайту розробника, а програма все одно не сумісна з Window 8, то необхідно зробити наступне.

Автоматичне усунення проблем з сумісністю

В Windows є вбудований помічник, який зможе визначити і вирішити проблему, пов'язану з сумісністю.

Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по ярлику програми на робочому столі, або за установчого файлу програми і вибрати пункт контекстного меню «Виправлення проблем з сумісністю».

Режим совместимости Windows 8

Далі пропонується вибрати один з режимів діагностики. При виборі «Використовувати рекомендовані параметри» – система запустить програму в тестовому режимі і сама визначить параметри сумісності. Режим «Діагностика програми» вибирайте в тому випадку, якщо Ви можете самі вказати виникли проблеми сумісності.

Клікаємо по першому пункту. У наступному вікні натисніть «Перевірити програму...», цей процес буде схожий на процес установки. Потім натисніть «Далі».

Якщо все вийшло, натисніть «Так, зберегти ці параметри для програми». Якщо проблема не була вирішена, виберіть другий пункт. Тоді Ви зможете самостійно відзначити проблему сумісності і вибрати версію ОС, в якій програма працювала.

Усунення проблем з сумісністю вручну

Клікніть по ярлику програми на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть «Властивості».

Тепер перейдіть на вкладку «Сумісність». Кнопка «Запустити засіб вирішення проблем сумісності» дозволить виконати всі кроки з попереднього пункту. Поставте галочку в пункті «Запустити програму в режимі сумісності з» і виберіть операційну систему. Якщо у Вас стара програма, в якій використовуються обмежені кольору, виберіть «Режим зниженої кольоровості».

Якщо для роботи програми необхідні права адміністратора, поставте галочку «Виконувати цю програму від імені адміністратора» (якщо Ви зайшли в систему під обліковим записом користувача без прав адміністратора, то дане поле буде не активно).

Щоб налаштовані параметри були застосовані до всіх користувачів, натисніть кнопку «Змінити параметри для всіх користувачів».

Для збереження налаштувань сумісності, натисніть «ОК».

Сподіваюся, дані рекомендації допоможуть Вам запустити програму в Windows 8 в режим сумісності з більш ранньою версією операційної системи.Рекламний блок