Як збільшити груди в фотошопі (Adobe Photoshop) ?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Графіка

Груди логоЗдрастуйте, шановні читачі блогу. Сьогоднішня стаття буде цікава, в першу чергу, дівчатам, які бажають справити враження на хлопців в інтернеті. Адже маючи велику груди на аватарці, шанс познайомитися з молодою людиною збільшується в рази. Головне ж, це перше враження. А потім вже при зустрічі можна набрехати, що у вас зараз плаття таке стягуюча або ви зробили операцію по зменшенню грудей - мовляв тить ки такі здорові вже набридли і заважають ходити. До того ж, якщо у привабливої особи не буде прищів на обличчі, вона виявиться поза конкуренцією.


Звичайно, є безліч способів, які можуть візуально збільшити груди. Це бюстгальтери типу «пуш-ап», вата, спеціальний одяг, правильна постава і інші хитрощі. Але всі вони досить ризиковані і можуть не принести бажаного ефекту. Та й навіщо все це, якщо є відмінна програма Adobe Photoshop. Завдяки їй можна зробити собі груди будь-якого розміру на заздрість подругам.

А тепер перейдемо безпосередньо до перетворень.

1. Запускаємо фотошоп і відкриваємо в ньому свою фотографію (ну або не свою).

фото в фотошопе

Відразу стає зрозуміло, що фотографії потрібна деяка доробка.

2. Далі у верхньому меню натискаємо Фільтр/Пластику.

Фильтр-пластика

Відкриється вікно, в якому налаштовується обраний нами фільтр.

3. У лівій частині вікна вибираємо інструмент Здуття - я думаю назва легко буде запам'ятати.

Инструмент вздутие

4. Налаштування інструменту виставляємо у відповідності з розміром фотографії і, відповідно, грудей. У мене Розмір кисті дорівнює 150. На скріншоті видно, що даний параметр повинен бути таким, щоб вийшов круг був трохи більше розміру грудей.

Увеличение груди

5. Після цього, акуратними натисненнями лівої кнопки миші в області кола, послідовно збільшуємо спочатку одну грудь, а потім іншу. Тут найголовніше - не перестаратися. Дивіться, щоб у процесі збільшення грудей, не повикривлялися руки, живіт або купальник - потім це буде складно виправити. Та й розмір грудей, який більше розміру голови, може насторожити вашого потенційного хлопця. В результаті у вас повинно вийти щось подібне:

с большими грудями

6. Цілком можливо, що в процесі зміни обсягів, погіршилася різкість. Виправити її можна в меню Фільтр/Посилення різкості. Там потрібно буде трохи погратися з настройками. Мені ось, наприклад, посилення різкості не знадобилося.

Усиление резкости

7. Ну і в кінці зберігаємо те, що вийшло. Погодьтеся, кінцевий результат виглядає краще, ніж початковий :). А про те, як прибрати фон фотографії, читаємо тут.

ДоПосле

Рекламний блок