Голосовий набір тексту на комп'ютері

Рекламний блок

Програм, які можуть конвертувати голос в текст, існує не так вже й багато. Але для деяких людей вони можуть стати незамінними помічниками. Наприклад, Ви – блогер, і багато друкуєте кожен день, або Вам потрібно зробити електронний варіант книги, а може, Ви просто повільно набираєте на клавіатурі.

Загалом, яка б не була причина, диктувати текст голосом, який буде тут же перетворяться на друкарський текст, набагато простіше, ніж набирати його з клавіатури. Тому в цій статті я розповім Вам, які існують способи, щоб конвертувати голос в текст.

Голосовий блокнот – це безкоштовний додаток розроблене компанією Google Chrome. Відповідно воно працює тільки в цьому браузері, який, для використання блокнота, краще оновити до останньої версії.

Для встановлення голосового блокнота зайдіть в меню браузера Chrome і виберіть там «Налаштування».

Как преобразовать голос в текст

У налаштуваннях перейдіть на вкладку «Розширення» і клацніть по посиланню «Інтернет-магазин Chrome».

Тепер у рядку пошуку введіть «Голосовий блокнот».

У розділі «Додатки» клікніть у відповідному рядку на кнопку «Встановити». З'явиться інформаційне вікно, в якому підтвердіть установку програми.

Знайдіть встановлене додаток в «Сервіси» і відкрийте його кліком мишки.

На сайті Ви можете ознайомитися з основними можливостями блокнота для розпізнавання голосу. Натиснувши на чорну стрілку вгорі назви, можна прибрати інформацію для ознайомлення. Блокнот відмінно розпізнає голос, якщо говорити чітко розставляє знаки пунктуації і великі літери.

Виберіть мову зі списку, натисніть кнопочку «Включити запис» і почати диктувати текст.

Ще одне цікаве додаток для браузера Google Chrome – це Войснот II. Знайдіть його в Інтернет-магазині Chrome, як було описано вище, і встановіть.

Працювати з ним дуже легко. Виберіть мова набору тексту, потім надиктуйте його виділіть, скопіюйте і вставте в потрібний документ.

SpeechPad – розширення для Google Chrome, яке дозволить виконувати голосовий набір тексту в необхідні поля на веб сторінках.

Для його установки перейдіть: «Меню браузера» – «Налаштування» – вкладка «Розширення» – посилання на Інтернет-магазин Chrome». У рядку пошуку введіть «speechpad».

Далі в розділі «Розширення» виберіть «Голосового введення тексту – SpeechPad» і натисніть навпроти нього «Встановити». У спливаючому вікні підтвердіть встановлення розширення.

Тепер, наприклад, клацніть в рядку пошуку Google правою кнопкою миші і виберіть пункт «SpeechPad».

Зачекайте, поки поле для введення тексту підсвітиться рожевим кольором, і говорите текст.

Користуватися розширенням SpeechPad можна на будь-якому сайті і в будь-якій соціальній мережі.

Тепер Ви зможете набирати текст за допомогою голосового набору прямо на веб-сторінках в Інтернеті, або диктувати текст в додаток, а потім з легкістю копіювати його і вставляти в необхідний документ.Рекламний блок