Як знайти драйвер по коду екземпляра пристрою

Рекламний блок

Деколи після перевстановлення операційної системи доводиться встановлювати заново все обладнання. І добре, якщо знаєш, що за влаштування на комп'ютері встановлені або ще краще – до них є диски з драйверами, а якщо нічого цього немає. Якщо є найменування конкретної комплектуючої, то драйвери можна скачати з офіційного сайту її виробника, це не проблема. Залишається лише дізнатися це назва і допоможе нам у цьому код примірника пристрої і один чудовий англомовний сервіс.

І так для початку заходимо «Пуск – Панель управління - Система», переходимо у вкладку «Обладнання» і тиснемо на кнопку «Диспетчер пристроїв»

Как найти драйвер по коду устройства

Шукаємо невідомий пристрій. У мене, на жаль, все упізнані, але я думаю нічого страшного, покажу на прикладі відеокарти ATI Radeon HD 3600. Якби на неї не були встановлені драйвера, то стояв би жовтий знак питання. Клікаємо по влаштуванню правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Відомості». Зі списку повинен бути вибраний пункт «Код екземпляра пристрою», а трохи нижче якраз він нам і показується. Щоб скопіювати його в буфер обміну, необхідно натиснути Ctrl C, попередньо виділивши код натисканням по ньому лівою кнопкою миші.

Код экземпляра устройства

В принципі вже можна ввести даний код в пошуковик і вам буде запропоновано драйвери для скачки, однак можна дізнатися точну назву і виробника пристрою, щоб зробити завантаження з офіційного сайту.

Для цього переходимо на сайт http://www.pcidatabase.com/ . Дивимося на наш код екземпляра пристрою. Нас цікавить він не весь, а тільки ті цифри, які стоять після VEN_ і після DEV_. У моєму випадку це 1002 і 9598. На головній сторінці сайту вставляємо в полі Vendor Search цифри, які знаходяться після VEN_, а в полі Device Search цифри, які знаходяться після DEV_. Vendor Search відповідає за пошук виробника обладнання, а Device Search за назву пристрою. Тиснемо кнопку Search.

Як бачите, вывелось точну назву моєї відеокарти і виробник.

Тепер не складе праці зайти на офіційний сайт розробника, вказати точну модель і завантажити останню версію драйверів.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок