Як включити (відключити) режим турбо в опері

Рекламний блок

Не так давно ми розібралися, що таке режим турбо Яндекс браузері. Подібна функція є і в опері. Так, що якщо у вас повільний Інтернет або трафік враховується провайдером, то, можливо час від часу слід використовувати режим турбо.

Даний режим стискає обсяг завантажуваної сторінки за допомогою серверів самої опери, у зв'язку з цим якість відображуваних картинок виходить, будемо так говорити, не дуже.

Хочу по секрету сказати (для деяких це, звичайно, не є великим секретом), що режим турбо в опері можна використовувати не тільки в якості економії трафіку, але і для того щоб залишитися невидимим в Інтернеті. Ви не світіть свій ip-адресу ніде, адже вся інформація обробляється на сервері опери, який виступає таким собі своєрідним VPN-му.

Як включити режим турбо в опері.

Все це, звичайно, залежить від версії, але давайте спробуємо розібратися. Існує кілька способів.

Спосіб перший

Клікаємо по кнопці меню і з випавшого меню вибираємо «Налаштування»:

Режим турбо в опере

Після цього вибираємо «Загальні налаштування».

Відкривається віконце налаштувань, переходимо у вкладку «Веб-сторінки» і в самому верху бачимо «Режим Turbo». За замовчуванням він відключений, ми можемо включити його, вибравши з випадаючого списку відповідний пункт.

Або ж тиснемо на кнопку «Налаштування» і у нас з'явиться віконце з поясненнями. Поставивши перемикач в потрібне положення, ми можемо включити або відключити режим турбо в опері.

Спосіб другий.

Дивимося в лівий нижній кут браузера і бачимо там значок у вигляді спідометра, тиснемо на нього і вибираємо з двох пунктів «Включити режим Turbo» або «Налаштувати режим Turbo...» (і знову потрапити в налаштування).

Ось і все, немає нічого складного.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок