Де завантажити Movie Maker для Windows 7

Рекламний блок

Movie Maker – це одна з найпростіших програм для обробки відео. У більш ранніх версіях операційної системи Windows, а саме в Windows XP дана утиліта йшла в комплекті, тобто встановлювалася разом з операційною системою. В Windows 7 за замовчуванням не встановлюється ніякого Movie Maker, його необхідно завантажувати і ставити додатково.

Де ж завантажити Movie Maker для Windows 7. Він виступає одним з компонентів Windows Live і завантажити його досить просто, до того ж ніяких грошей за це з вас ніхто не візьме.

Переходимо за посиланням http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows-live/movie-maker#t1=overview і натискаємо на кнопку «Скачати».

Где взять Movie Maker для Windows 7

Зберігаємо інсталяційний файл:

Після того, як інсталяційний файл скачати, запускаємо його:

Нам пропонують два варіанти: або встановити відразу всі компоненти або вибрати вручну з наданого списку. Нам підійде другий варіант, оскільки потрібен нам по суті лише один Movie Maker:

Із наданого списку вибираємо «Фотоальбом і кіностудія», за бажанням можете вибрати і щось ще, якщо зацікавило. Тиснемо кнопку «Встановити»

.

Після установки перевіряємо, чи все у вас встановилося. Тиснемо Пуск – Всі програми і знаходимо там «Кіностудія». Запускаємо.

З'являється всіма нами улюблений Movie Maker:

Тепер ви знаєте, де взяти Movie Maker для Windows 7.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок