Як розбити текст на колонки в Ворді

Рекламний блок

Найчастіше, користувачам MS Word рідко доводиться ділити надрукований текст в документі на колонки. Таке оформлення найчастіше можна зустріти в газетах і журналах. Але якщо вам необхідно оформити текст, розбивши його на колонки, давайте розберемося, як це можна зробити.

Для цього перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і натисніть на кнопку «Колонки». Потім виберіть з меню потрібний пункт. Можна розмістити текст у дві колонки, можна колонку ліворуч або праворуч зробити вже.

Тепер набирайте потрібний текст, і він автоматично буде розподілятися по колонках. Якщо Ви хочете розділити раніше надрукований текст на колонки, виділіть його весь, або ж тільки ту частину, яка повинна бути у вигляді колонок, і виберіть відповідний пункт меню.

Как сделать колонки в Ворде

Щоб зробити п'ять або шість колонок різної ширини, клікніть по кнопочці «Інші колонки».

Відкриється наступне діалогове вікно. У полі «Число колонок» поставте потрібне значення. Якщо Вам не потрібні колонки однакової ширини, то приберіть галочку з відповідного пункту. Тепер з допомогою стрілочок можна налаштувати ширину для кожної колонки і встановити потрібний проміжок між ними. У полі «Застосувати» виберіть зі списку потрібний пункт. Також можна поставити роздільник між колонками. Коли закінчите з настроюванням необхідних параметрів, натисніть «ОК».

У мене частина тексту була виділена. В результаті вибраних параметрів, вийшов ось такий результат.

Якщо у Вас є текст в Ворді, розбитий на колонки, і Ви хочете їх об'єднати, то виділіть або всі колонки або ті, які потрібні. Потім, клацнувши по кнопочці «Колонки» виберіть з меню «Одна».

Тепер текст відображається на всю ширину аркуша. За таким же принципом можна і видалити колонки в тексті.

Якщо Ви хочете, щоб одна колонка не заповнюється до кінця, і потрібний текст починався в іншій колонці, поставте курсор перед тим словом, з якого буде починатися текст в іншій колонці. Тепер перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і натисніть на кнопку «Розриви». Виберіть з випадаючого меню «Колонка».

Прочитайте ще одну статтю по цій темі: як зробити колонки в Word.

Ось так легко можна розбити колонки в Ворді, об'єднати кілька в одну або видалити.Рекламний блок