Помилка 800b0001 в Windows 7

Рекламний блок

oshibka-800b0001-pri-obnovlenii-windows-update

Помилка 800B0001 - це Windows update. Якщо відображається, це означає, що Windows update або Microsoft update не можуть визначити постачальника шифрування, або файл, який необхідний центру оновлення, пошкоджений. Ця помилка виникає рідко і тим не менше, я вирішив розповісти про те, як з нею впоратися.

Найпростіше рішення - це завантажити засіб перевірки готовності системи до оновлення (CheckSUR) з офіційного сайту компанії Microsoft. Але перш, ніж ви будете це робити, для початку потрібно з'ясувати, які версія Windows у вас встановлена. Наприклад, натисніть на значок «Комп'ютер» правою кнопкою миші, після чого з'явиться меню, в якому вам потрібно вибрати пункт «Властивості». Тут є підрозділ «Тип системи», в ньому написана версія Windows (32-бітна і 64-бітна).

Після того, як ви з'ясували тип системи, відкриваєте пошукову систему Яндекс або Гугл і пишіть наступне: Загальні відомості про засіб перевірки готовності системи до оновлення, після чого тиснете «Знайти». Натискаєте на посилання (уважно ознайомтеся, що б це був офіційний сайт компанії Microsoft microsoft.com) і бачите список утиліт для різних версій ОС. Вибираєте потрібну, наприклад, 64-розрядну для Windows 7 і завантажуєте її.

CheckSUR або засіб перевірки готовності системи до оновлень - це програма, що виконує одноразове сканування комп'ютера для виявлення проблем, які можуть перешкоджати установці оновлень. Саме цю програму ви завантажили, яку потрібно запустити. Вона проведе сканування, яке зазвичай не перевищує 15 хвилин, після чого ви можете знову перевірити установку оновлень.

Деякі неполадки з центром оновлень можна вирішити за допомогою фірмової утиліти Fix it від Microsoft. Знайти її можна на офіційному сайті компанії Microsoft. Вам необхідно завантажити утиліту, запустити його і слідувати інструкціям.

Якщо це не допомагає, можна спробувати відновити систему на більш ранню дату, коли оновлення встановлювалися. Зрозуміло, це можливо в тому випадку, якщо у вас створені точки відновлення. Натисніть кнопку «Пуск», далі «Всі програми» -«Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи». Виберіть точку доступу і відновіть систему на більш ранній момент часу. Зверніть увагу, що відновлення Windows не вплине на особисті файли або програми, встановлені на комп'ютері.

Якщо і це не допомагає, то деякі користувачі рекомендують ознайомитися з набором, який встановлений на комп'ютері. Справа в тому, що деякі програми можуть конфліктувати один з одним, в тому числі і з центром оновлення. Такі програми потрібно або видалити, або оновити до останньої версії, в яких проблема з оновленням Windows буде вирішена.

Рекламний блок