Як зробити коло в Фотошопі

Рекламний блок

У цій статті ми розглянемо основні інструменти та функції, які необхідно знати, щоб намалювати рівний коло в Фотошопі. Поговоримо і про те, як можна в Фотошопі зробити коло, контур кола і коло потрібного діаметру.

Створюємо новий файл: «File» – «New» або відкрийте потрібне зображення, натиснувши поєднання клавіш «Ctrl O».

Далі на панелі інструментів виберіть «Ellipse Tool» (Еліпс).

Как сделать круг в Фотошопе

Курсор буде мати вигляд плюсик. Клацніть лівою кнопкою миші в тому місці, де має розпочатися коло, і намалюйте його, не відпускаючи кнопку. Коло буде намальований того кольору, який обраний основним. Малюється він від початку курсору.

Щоб намалювати коло від центру, в налаштуваннях інструменту натисніть на маленьку чорну стрілку і поставте галочку в полі «From Center» (Від центру).

Якщо потрібно намалювати рівне коло, а не еліпс, поставте маркер в поле «Circle» (Окружність).

Намалювати коло в Фотошопі заданого розміру теж можна, ставимо маркер напроти «Fixes Size» (Заданий розмір) і в полях «W:» і «H:» задаємо значення ширини та висоти. Задавши однакові значення, намалюєте коло, різні – еліпс. Тепер натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, додайте з'явився коло в потрібній частині зображення.

На сайті вже є стаття, як намалювати прямокутник без заливки. Зараз розглянемо, як можна намалювати коло в Фотошопі без заливки. Для цього в налаштуваннях інструменту «Ellipse Tool» (Еліпс) активуйте кнопочку «Paths» (Контури).

Точно також, натиснувши на чорну стрілку і зазначивши маркером потрібний пункт, можна зробити рівний коло, від центру або фіксованого розміру.

В результаті можна намалювати еліпс або коло з тонким світло-сірим контуром без заливки.

Також, намалювати коло можна використовуючи інструмент Elliptical Marquee Tool» (Овальна область).

Виділіть його і затисніть клавішу «Shift», щоб намалювати рівний коло замість еліпса. Якщо затиснете «Alt Shift», то можна намалювати коло від центру.

Таким чином, ми намалюємо тільки контур кола.

Щоб залити його кольором, виберіть на панелі інструментів «Paint Bucket Tool», і встановіть бажаний колір у якості основного. Потім клікніть мишкою всередині виділеної області.

Якщо Вам потрібно намалювати коло без заливки, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть з меню «Stroke» (обвести).

У наступному вікні встановіть значення для ширини лінії «Width» і виберіть колір контуру «Color».

Щоб зняти виділення, натисніть «Ctrl D». В результаті ми намалювали прозорий коло з червоним контуром.

Ось так, використовуючи один з описаних інструментів, Ви можете намалювати еліпс або коло з заливкою або без заливки в Фотошопі.Рекламний блок