Телекомунікаційна стійка позбавить від хаосу

Рекламний блок

Всі, хто працює у сфері комунікацій, з чималою часткою жаху згадують вузлові підстанції. Причина цьому – унікальні хитросплетіння дротів, розбавлені скрутками і вузлами.

Телекоммуникационная стойка избавит от хаоса

Причин виникнення таких місць багато, зазвичай це спадщина старого покоління телефоністів. На жаль, карти та способи підключення абонентів збережені в пам'яті свого творця.

Буває, що IT-сфера теж страждає від деякого безладдя з проводами в серверних. Це робить кожне відвідування приміщення перевіркою спритності і уважності, адже випадково зачеплений пучок проводів може забезпечити проблеми, на вирішення яких потрібно багато цінного часу.

Позбутися від подібних проблем можна грамотно організувавши простір. Саме цій меті служить телекомунікаційна стійка. На перший погляд стійка виглядає як шафа, але внутрішньо простір спеціально організовано для максимально компактного і зручного розміщення роутерів, свічів, хабів, міні АТС і подібного обладнання.

Проведення комунікацій можна організувати з будь-якої сторони стійки, а спеціальні фіксатори дозволять позбутися від необхідності скручування і збирання проводу в пучки. Крім того, у багатьох моделей комунікаційних стійок передбачені спеціальні місця для установки вентиляційних пристроїв.


На жаль, у багатьох приміщеннях, які використовують як серверні, приплив свіжого повітря обмежений, в окремих випадках його немає зовсім. Багато не враховують того, що навіть малопотужні обладнання, начебто маршрутизатора або свіча, стабільно виділяють тепло.


Звичайно, температура навряд чи вийде за межі критичної, але постійна робота при підвищеній температурі зменшує термін безперебійної роботи пристроїв. Тому не лінуйтеся зробити вентиляцію, прилади отблагодорят вас за це.

Рекламний блок