Встановлення та налаштування Skype

Рекламний блок

Отже, насамперед, необхідно зайти на сайт компанії за адресою: http://www.skype.com/intl/ru/home.

Потім натисніть напис: «Завантажити Skype», потрапляєте на наступну сторінку, де вибираєте напис «Завантажити Skype для Windows». На наступній сторінці знаходите напис «Завантажити прямо зараз», натискаєте її, виходить інсталяційний файл, натискаєте «Зберегти файл».

Після того, як необхідний файл завантажено, необхідно встановити програму на комп'ютер. Натискаємо подвійним кліком на скачаному файлі, з'являється питання: «Запустити цей файл?» Натискаємо «Виконати» і починається установка програми на ваш комп'ютер. Установка відбувається автоматично, потрібно тільки вибрати мову та натиснути «Я згоден встановити».


Створення облікового запису

Після установки програми, Вам відразу запропонують створити обліковий запис у системі Скайп. Заповнюйте всі необхідні поля, погоджуйтеся з прийняттям ліцензійної угоди (що є стандартною процедурою), натискайте на кнопку «Вперед». У наступному вікні слід ввести адресу електронної пошти, вказати країну, в якій Ви проживаєте. Вкажіть ім'я (логін), по якому Вас зможуть додати до себе інші учасники системи Скайп.

Після натискання кнопки «Авторизація» відбудеться процес створення облікового запису, а потім завантажиться вікно привітання. Може статися так, що ім'я, яке Ви обрали для облікового запису в програмі, вже кимось використовується. У результаті з'явиться вікно з попередженням, в якому Вам нададуть інші варіанти або буде запропоновано вибрати нове ім'я самостійно. Після натискання кнопки «Авторизація» відбудеться створення нового облікового запису, якщо вибране ім'я вільно.

Перевірка і налаштування обладнання для спілкування в Скайп

Перш ніж приступити до налаштування обладнання, необхідно підключити мікрофон, навушники і веб-камеру. Мікрофон і навушники (або мов) підключити нескладно, знайшовши в системному блоці відповідні роз'єми для підключення. Веб-камера також встановлюється досить просто: в магазині разом з камерою в комплекті Ви отримаєте диск з необхідними драйверами, після того, як Ви підключіть веб-камеру до системного блоку, вставте диск в дисковод CD-DVD і необхідні драйвери завантажуються автоматично.

У головному вікні програми в правому верхньому куті є кнопка «Перевірити налаштування», після натискання на неї з'являються зелені круглі кнопки «Мікрофон», «Динаміки», «Відео». Натискаючи на кожну з кнопок, Ви зможете перевірити як працює Ваше обладнання. Якщо щось не в порядку, дотримуйтесь порад вбудованого помічника. Після того, як Ви налаштували своє обладнання, програма готова до роботи. Про те, як працювати з програмою ми поговоримо на наступному уроці.


І наостанок, порада: якщо у вас щось не виходить з установкою програми, робіть ще одну спробу, потім ще... Все у Вас вийде. Успіхів Вам!


Скайп відмінне рішення для безпечних і дешевих дзвінків, але все ж має обмеження. Якщо ж вам необхідні безлімітні дзвінки по Росії, то раджу вам звернути увагу на компанію http://www.westek.ru/. Вони пропонують дешеві безлімітні тарифні плани для мобільних телефонів.

Рекламний блок