Диспетчер завдань відключений адміністратором

Рекламний блок

Іноді трапляється, що, спробувавши відкрити диспетчер завдань, користувач бачить лише повідомлення, в якому говориться: «Диспетчер завдань відключений адміністратором». Найчастіше, причиною подібної помилки може бути шкідлива програма, тобто вірус, який заблокував доступ до цього сервісу. Причому, буває, що антивірусний захист впоралася із заразою і все видалила, але такі наслідки після неї, все одно залишилися. Зараз ми розповімо про чотири основних способи, які допоможуть знову активувати диспетчер завдань.

диспетчер задач отключен администраторомРобимо поправки в реєстрі

Запускаємо редактор реєстру. Він легко відкривається через вікно «Виконати» (викликається одночасним натисканням комбінації клавіш Win R, або через «Пуск»), ввівши в нього «regedit». У самому редакторі, нам знадобиться виконати перехід по такому шляху:

HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Policies

Тепер знаходимо пункт (а точніше параметр) ім'ям DisableTaskMgr і виставляємо його на «0» (лапки не потрібні), замість одиниці. Так само можна просто видалити.

Використовуємо готові рішення

Є спеціальний твік, який можна від сюди скачати %%посилання%%. Вам залишається тільки запустити і застосувати всі зміни. А все інше редагується автоматично.


Змінюємо групову політику

Заходимо в «Пуск» і в розділі «Виконати» вводимо «gpedit.msc». Далі натискаємо «Enter» і бачимо, що відкрилося віконце з Груповою політикою. Далі відкриваємо політику для локального комп'ютера. У ній буде конфігурація користувача, йдемо до наступних розділах відкривши наступний, з адміністративними шаблонами. Тепер шукайте розділ з ім'ям «Система» та вибираєте вкладку «Можливості Ctrl Alt Del». Клікніть двічі по кнопці видалення диспетчера завдань. Далі відкрийте вікно властивостей, і в ньому знайдіть «Видалити диспетчер завдань». Тут ми спостерігаємо вимикач, який встановлюємо в положення «Вимкнено». Застосовуємо всі зміни і натискаємо «ОК».

З допомогою команди у реєстрі

Розгорнувши меню «Пуск», вставляємо туди написану нижче рядок, у відповідний розділ «Виконати»:

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Тиснемо «Enter» і для того, щоб застосувати всі зміни, виконуємо перезавантаження комп'ютера.

Рекламний блок