Як відновити видалені файли з жорсткого диска

Рекламний блок

Напевно, у кожного бувають такі ситуації, коли ви видалите якийсь непотрібний файл, який через деякий час виявляється дуже потрібним. Дивіться у кошик, а файлу немає і там. Що робити в такому випадку? Пробувати відновити віддалений файл. Стандартні засоби Windows такого зробити не дозволяють, тому так чи інакше доведеться скористатися стороннім софтом.

Я спеціально видалив графічний файл зі свого жорсткого диска, щоб продемонструвати, як його можна швидко відновити. Користуватися буду досить простий програмою Recuva, скачати яку ви зможете зі сторінки: http://vsofte.biz/sistemnye-utility/backup/. До речі, на даній сторінці, крім Recuva можна скачати ще кілька чудових програм для відновлення інформації.

Запускаємо, скачаний нами інсталяційний файл програми.

как восстановить файлы

Запускається віконце, в якому ми вибираємо російську мову (можна будь-який інший, якщо є необхідність).

восстановить удаленные файлы

В наступному віконці прибираємо галочку навпроти «автоматично перевіряти оновлення», це нам не потрібно. Натискаємо кнопку «Встановити».

В наступному віконці прибираємо галочку «Інформація про програму» і натискаємо на кнопку «Готово».

Нас вітає майстер Recuva. Тиснемо «Далі». Якщо не хочете бачити цей майстер кожен раз при запуску програми, то можете прибрати відповідну галочку.

Далі вибираємо тип файлів, які ми буде відновлювати. У мене це картинка, її я відповідно і вибираю:

Тепер вказуємо місце, звідки ви видалили файл за допомогою кнопки «Огляд».

Знайшовся мій файл, натискаю на кнопку «Відновити».

Вказуємо місце, куди необхідно відновити файл. Не вказуйте те ж саме місце, звідки він був видалений, краще взагалі вибрати інший розділ жорсткого диска.

На цьому все, у нас успішно вийшло відновити віддалений файл.Рекламний блок