Як відключити оновлення Windows 8 до Windows 8.1

Рекламний блок

Ви купили комп'ютер або ноутбук із встановленою операційною системою Windows 8, а може, встановили цю ОС на свій робочий або домашній комп'ютер. І начебто все чудово, тільки в останні дні, у правому нижньому кутку з'явилося вікно з пропозицією безкоштовно оновитися до Windows 8.1 або 10.

Можливо, Вас також зацікавить питання, як відключити оновлення Windows 8. Прочитайте статтю про це, перейшовши за посиланням.

Якщо закрити це вікно не виходить, а відключати автоматичне оновлення системи Ви не хочете – давайте розберемося, як можна прибрати вікно з пропозицією оновитися до Windows 8.1 або 10.

Перший спосіб, який ми розглянемо – це відключення оновлення до Windows 8.1 через редактор групової політики. Натисніть клавіші Win R. Відкриється віконце «Виконати». У ньому, в поле «Відкрити», напишіть gpedit.msc, натисніть «ОК».

Как отключить обновление Windows 8 до 8.1

Якщо у Вас не відкрилося віконце «Редактор групової політики», то переходьте до наступного.

Якщо відкрилося, перейдіть по дорозі: «Конфігурація комп'ютера» – «Адміністративні шаблони» – «Компоненти Windows» – «Магазин». Далі, з правого боку, виберіть пункт «Вимкнути пропозицію оновлення до останньої версії Windows» (у мене такого пункту немає, але у Вас буде), і клацніть по ньому два рази мишкою.

У наступному вікні відзначте маркером пункт «Включено», потім натисніть «Застосувати» і «ОК».

Після цього, вікно з пропозицією оновитися до нової версії операційної системи, повинно пропасти.

Другий спосіб, який допоможе відключити оновлення – це редактор реєстру. Натискаємо клавіші Win X і вибираємо зі списку «Виконати».

Тепер у полі «Відкрити» пропишіть команду regedit і натисніть «ОК».

Відкриється вікно редактора реєстру. У ньому перейдіть по дорозі, підкресленому на малюнку нижче. Тепер в розділі «Microsoft» потрібно створити підрозділ «WindowsStore». Для цього клікніть по «Microsoft» правою кнопкою мишки і виберіть «Створити» – «Розділ». Дайте йому потрібне ім'я.

Виділяємо створений підрозділ «WindowsStore». У правій частині вікна клацніть правою кнопкою мишки по порожньому місцю і виберіть з контекстного меню «Створити» – «Параметр DWORD (32 біта)».

Назвіть новий параметр «DisableOSUpgrade». Відкрийте його подвійним кліком миші і виберіть в ньому значення «1», натисніть «ОК».

Якщо Ви вирішите оновитися до нової версії Windows, просто відкрийте цю гілку реєстру і видалити підрозділ «WindowsStore», повідомлення внизу екрана знову з'явиться.

Прибрати вікно з пропозицією оновитися до Windows 8.1 можна перейшовши по іншій гілці реєстру.

Тут нас цікавить пункт «UpgradeAvailable». Відкрийте його подвійним кліком мишки встановіть значення «0» і натисніть «ОК».

Якщо у Вас немає розділу «UpgradeNotification» і параметр «UpgradeAvailable», Ви можете створити їх самостійно, як було описано вище.

Тепер Ви знаєте, як відключити оновлення з Windows 8 до Windows 8.1, і віконце з відповідною пропозицією не буде Вам заважати при роботі за комп'ютером.Рекламний блок