Як прибрати рекламу у KMPlayer?

Рекламний блок

Багато користуються KMPlayer в якості основного програвача відео файлів. Він дуже зручний, здатний читати різні формати і досить стабільний в роботі. Але є один не приємний мінус, вже давно, в останніх версіях цієї програми, присутня реклама. Дехто до неї звикли, але іншим вона неприємно ріже очі. З цього, у сьогоднішній статті ми розглянемо три ефективних способи, як позбутися від неї.

1. Блокуємо з допомогою файлу hosts.

Отже перший непоганий спосіб, з допомогою якого можна заблокувати рекламу у KMPlayer. Для початку зайдіть в систему з обліковим записом Адміністратора. Тепер відкрийте «Комп'ютер» і перейдіть за наступним шляхом

C:\Windows\System32\drivers\etc

У цій папці буде файл з ім'ям hosts. Нам потрібно клацнути по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати «Відкрити за допомогою...». Далі, серед списку програм знаходимо «Блокнот» і вибираємо його. Потім натисніть «ОК».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-1Ось так приблизно має виглядати цей файл зсередини.


kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-2Тепер потрібно вставити в нього рядок такого змісту: 127.0.0.1 player.kmpmedia.net

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-3Збережіть зміни і закрийте його.

kmplayer рекламаМожете запустити наш плеєр і переконатися в тому, що там немає реклами.

2. Блокування через Брандмауер

Заходимо в меню «Пуск» і в рядку пошуку набираємо «Брандмауер». Серед результатів потрібно вибрати пункт «Брандмауер Windows з підвищеною безпекою».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-5Тепер нам потрібно буде налаштувати правила для вихідних з'єднань, знайдіть їх і натисніть «Створити правило...»

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-6Вибираємо пункт для програм і натискаємо «Далі».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-7Тепер необхідно вказати шлях до папки з плеєром, і вибрати файл KMPlayer.exe, потім натиснути «Далі».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-8Вибираємо пункт з блокуванням підключення і знову натискаємо «Далі».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-9Переконайтеся, що вибрано всі параметри і перейдіть до наступного вікна.

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-10Задайте ім'я для даного правила. Це буде зручно у випадку, якщо знадобиться знайти його серед інших правил. І тепер натисніть «Готово».

kmplayer отключить рекламуКоли KMPlayer буде запущений наступного разу, реклами в ньому Ви вже не побачите.

3. Додаємо рекламний ресурс до заборонених сайтів.

Через «Пуск» зайдіть в «Панель управління». У ній потрібно знайти розділ Мережі та Інтернету і вибрати пункт «Властивості браузера».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-12У налаштуваннях цих властивостей відкрийте розділ Безпеки. Натисніть на «Небезпечні сайти» і потім клацніть на кнопку «Сайти». В наступному вікні необхідно буде ввести такий рядок: player.kmpmedia.net. Після чого натисніть на кнопку «Додати» і потім «Закрити».

kak-ubrat-reklamu-v-kmplayer-13Натискаємо зберегти і закриваємо всі вікна.

kmplayer без рекламыПісля наступного запуску в плеєрі немає основної реклами, але є не особливо дратує реклама в центрі.

Висновки

Реклама в багатьох популярних програмах, хоч і зустрічається часто, але не є серйозною проблемою. Адже вона може дуже легко бути заблокованою. Прийоми як у kmplayer відключити рекламу описані в цій статті дозволять блокувати рекламу практично до будь-якого додатка. Тепер Ви знаєте, як це зробити.

Рекламний блок