iPhone – дике кількість аксесуарів

Рекламний блок

Сьогодні практично неможливо зустріти людину, яка б не чула про «яблучний» бренд. Продукція випускається їм, завдяки маркетинговому таланту Стіва Джобса і його співробітників, овіяна ореолом елітності.


Про причини виникнення культу Епл можна міркувати дуже довго, але можна виділити деякі особливості підтримки продукції. В якості прикладу візьмемо смартфони.

Ні у одного смартфона будь-якої іншої марки немає такої величезної кількості аксесуарів, як у iPhone. Складається враження, що при використанні одного чохла один день, на те щоб поносити їх все доведеться витратити кілька років.

В інтернет магазині WhiteBox можна ознайомитися з великою кількістю чохлів, на жаль, навіть на цьому сайті не представлений весь асортимент.

При бажанні на iPhone можна знайти безліч оригінальних чохлів. Як вам чохол імітує формою і розміром перші мобільні телефони? Це стане оригінальним аксесуаром. Для серйозних людей існує величезний вибір зручних чохлів з відділеннями для візиток і банківських карт, з різних матеріалів, різноманітних кольорів і фактури покриття.


При такому розмаїтті є декілька підводних каменів, і щоб уникнути варто купувати аксесуари в перевірених місцях, на зразок інтернет-магазину WhiteBox. Адже на ринку можна натрапити на дешеві китайські чохли, які мало того, що недовго служать, так ще і можуть бути виготовлені з токсичних матеріалів. Але не все, що вироблено в Китаї не годиться для використання, в країні висхідного сонця виробляють величезну кількість якісної і ліцензованої продукції.


Наприклад, нові моделі iPhone офіційно випускають на китайських заводах, і на якість це ні як не вплинуло. Просто компанія Apple, як і безліч інших, перенесли виробництво в Китай.

Рекламний блок