Код помилки 0xc004c003 в Windows. Як виправити?

Рекламний блок

0xc004c003-aktivatsiya-windows-8-10

Як ви всі вже знаєте, що не так давно компанія Microsoft показала свою нову операційну систему Windows 10. Її головна відмінність, на мій погляд, від попередніх версій полягає в тому, що тепер користувач, у якого встановлена ліцензійна версія Windows 7 або 8, може самостійно оновитися до Windows 10 в пару кліків. Правда, з оновленнями поки не все гладко (користувачі на форумах пишуть, що іноді при оновленні виникають збої), але це лише питання часу.

Ну а головна фішка полягає в тому, що це оновлення безкоштовне, за умови, що встановлена версія Windows є ліцензійною. Якщо ж версія Windows є неліцензійної, тоді активація буде заблокована.

Як на Windows 8, так і на Windows 10 можна спостерігати помилку 0xC004C003: «Сервер активації визначив, що вказаний ключ продукту заблокований.» Також можна побачити такий напис: «При спробі скористатися ключем багаторазової активації для активації одного або декількох комп'ютерів з'являється таке повідомлення про помилку.» Що це означає?

Насправді варіантів кілька.

  • Перший з них - неправильний код активації. Подивіться уважно на символи і введіть їх ще раз. Практика підказує, що нерідко користувач помиляється при введенні коду активації.
  • Другий варіант - код активації вже використовується на іншому комп'ютері. Теоретично це можливо, якщо, скажімо, код активації був знайдений на просторах мережі, але якщо користувач використовує ліцензійну версію Windows, то така проблема виникати не має.
  • Для активації за допомогою телефону натисніть клавіші Windows R і введіть slui4. Після чого дотримуйтесь інструкцій, що побачите на екрані монітора.
  • Якщо щось не виходить, не варто переживати, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Microsoft за номером, який починається з цифр 8-800. Відповість оператор, якому необхідно буде пояснити, з чим пов'язаний ваш дзвінок. Розкажіть про те, коли і де придбано ваша версія Windows або про пристрої, на яке вже встановлена операційна система. Крім того, якщо ви, скажімо, брали участь в офіційному тестуванні операційної системи, потрібно буде розповісти, як ви її отримали.
  • У деяких випадках компанія Microsoft рекомендує звертатися за ключем до виробника комп'ютера. Наскільки я знаю, така ситуація може виникнути при оновленні Windows 8 до версії 8.1. В такому випадку необхідно телефонувати на гарячу лінії не компанії Microsoft, а в ту, що виготовила ваш комп'ютер/ноутбук. Тим не менше, я все одно рекомендую спочатку зателефонувати саме в Microsoft, що б бути точно впевненим в тому, що проблема є саме зі сторони виробника комп'ютера.
  • Практика говорить про те, що якщо ви використовуєте ліцензійну версію Windows і у вас виникла помилка з її активацією, то ви в будь-якому разі зможете її дозволити. Зрозуміло, якщо мова йде про неліцензійної версії Windows, допомоги чекати не варто.

    Рекламний блок