Як поставити лапки в Ворді

Рекламний блок

Існує кілька видів лапок: одинарні, подвійні і парні, або як їх ще називають «лапки ялинки». У статті ми розглянемо способи, які допоможуть поставити потрібні лапки в Ворді.

Перший спосіб.

Скористаємося клавіатурою. Увімкніть англомовну розкладку клавіатури. Для того щоб вставити одинарні лапки, натисніть на відповідну кнопку на клавіатурі, зазвичай на цій кнопці розташована літера Е. Щоб вставити в текст подвійні лапки, натисніть Shift і ту ж кнопку.

Как поставить кавычки в Ворде

Тепер увімкніть російськомовну розкладку. Поставити лапки ялинки можна, використовуючи комбінацію клавіш Shift 2, використовуйте 2, яка знаходиться на верхній панелі з цифрами.

Якщо поставити лапки ялинку і натиснути комбінацію клавіш Ctrl Z, отримаєте подвійні лапки.

Другий спосіб.

Скористаємося кодами. Для цього затисніть кнопку Alt, введіть цифри, які розташовані на цифровій клавіатурі, і відпустіть Alt. Після цього, відразу з'явиться потрібний вид лапок. Зверніть увагу, що режим «NumLock» повинен бути включений. Перші чотири цифри – це відкриваючі лапки, другі – що закриває.

Одинарні лапки: Alt, 0145 і 0146 – ' і '.
Подвійні лапки: Alt, 0147 і 0148 – " і ".
Парні лапки: Alt, 0171 і 0187 – « і ».

Третій спосіб.

Скористаємося вставкою. Переходимо на вкладку «Вставка», клікаєм по кнопочці «Символ» і вибираємо з меню «Інші символи».

У наступному вікні в полі «Шрифт» виберіть з випадаючого меню «(звичайний текст)», у полі «Набір» виберіть «знаки пунктуації». Тут Ви знайдете різні види лапок. Клацніть мишкою по потрібною і натисніть «Вставити».

Також подивіться у цьому вікні поєднання клавіш для певної лапки. Цей спосіб ми розглянули вище. Якщо в полі буде написано «012Y, Alt X» – наберіть на клавіатурі 012Y і натисніть Alt X (використовуйте Alt зліва від пробілу).

Якщо у Вас є набраний текст в Ворді, а Ви вставили в цей документ фрагмент з файлу Word, в якому використовувалися лапки іншого виду, можете скористатися заміною. Для цього перейдіть за посиланням і прочитайте статтю: як зробити заміну слів і символів у Word.

Тепер Ви знаєте, як вставити одинарні, подвійні або лапки ялинки в документ Ворд.Рекламний блок