додати закладку в Mozilla Forefox?

Рекламний блок

kak-dobavit-zakladku-v-mozile

В даний час інтернет-браузер Mozilla Firefox є одним з найпопулярніших в світі - він входить в трійку лідерів, включаючи Google Chrome і Opera. Незважаючи на свою простоту, багато користувачів навіть не підозрюють про величезній кількості функцій, які пропонує їм браузер Firefox в даному випадку. Наприклад, він може зберігати необмежену кількість закладок. Як додати сайт в закладки в Мозілі, я розповім прямо зараз.

Найпростіше додати сайт в закладки з допомогою поєднання клавіш CTRL D (до речі, дане поєднання працює у всіх відомих браузерах). Після натиснення на ці клавіші у верхній правій панелі з'явиться такого виду вікно:

Якщо в даному випадку ви натиснете «Готово», тоді закладка збережеться. Однак пам'ятайте, що ви можете додати його на панель закладок для швидкого доступу до цієї сторінки. У цьому випадку вам необхідно вибрати «Панель закладок», як показано на скріншоті, і тільки після цього натиснути на кнопку «Готово».

Наступний можливий варіант - це використання власного меню Mozilla Firefox. Знайдіть в меню розділ «Закладки», натисніть на нього і виберіть пункт «Додати сторінку», а далі - все як в попередньому способі.

В останніх версіях Mozilla з'явилася зірочка на верхній панелі. При натисканні на зірочку, всі закладки переходять у так звані непідшиті закладки - це спеціальна область, де ви зможете переглянути всі додані таким способом закладки, після чого перенести їх або видалити. Наскільки це зручно, вирішувати тільки вам.

Нарешті, натисніть на праву кнопку миші, з'явиться меню. В ньому ви побачите зірочку - вона дозволяє додати закладку. Натисніть на неї, після чого виконайте все теж саме, що і в першому випадку.

*****

Свої запитання ставте за допомогою коментарів.

Рекламний блок