Помилка 0xc0000005 при запуску додатка

Рекламний блок

Останнім часом, деякі користувачі почали стикатися з дуже неприємною проблемою — багато програми перестають запускатися і видають: «Помилка 0xc0000005 при запуску». Самий примітний факт полягає в тому, що причиною помилки 0xc0000005 є зовсім не програма, що була нещодавно встановлена і навіть не комп'ютерний вірус.

oshibka-pri-zapuske-prilozheniya-0xc0000005-1Помилка почала спостерігатися з 13 серпня, саме в цей день компанія Microsoft випустила чергове оновлення з номером КВ2859537. Це оновлення призначене для того що б усунути різні уразливості в операційній системі Windows. Але чому тоді воно шкодить, адже компанія повинна була його випробувати перед випуском?

Відповідь на це питання досить простий. Ця помилка з'являється виключно на піратських збірках та інших самодєлках, на яких природно Microsoft не проводила перевірку працездатності оновлення. Тим, хто користується не ліцензійним софтом, рекомендується відключати автоматичне завантаження оновлень Windows, щоб уникнути подібних проблем. Зараз немає сенсу міркувати що, встановлюючи піратську ОС ніхто не буде нести відповідальність за не коректну роботу і що такий вибір може принести купу, не завжди приємних сюрпризів. Тому в цій статті ми розберемося як позбавитися від помилки 0xc0000005 при запуску програми. На сьогоднішній день існує три основних способи, які допоможуть усунути цю помилку.

Видаляємо оновлення КВ2859537, за допомогою командного рядка

Для початку нам необхідно запустити командний рядок від імені Адміністратора і виконати у ній команду:


wusa.exe /uninstall /kb:2859537

Практика показала, що цей спосіб дозволяє досить швидко позбутися від неприємної помилки. Дана команда запустить додаток wusa.exe яке відповідає за установку і видалення оновлень, після чого воно видалить КВ2859537. Але іноді, трапляється, що не вдається виконати видалення таким способом, виникають різні проблеми з підписом, або взагалі не відомі помилки. Якщо не вдалося це зробити у цьому пункті, то переходимо до наступних способів.

Виконуємо відкат до точки відновлення системи

Цей варіант при наявності помилки 0xc0000005 буде трохи простіше і надійніше, але тільки при наявності точок відновлення. Його можна застосовувати у всіх випадках, коли виникають серйозні неполадки в роботі операційної системи. По суті, ви просто откатываете систему до того моменту, коли виниклої проблеми у вас ще не було.

Середа відновлення існує у всіх операційних системах Windows. Для неї створюється спеціальний розділ на жорсткому диску, де зберігаються різні завантажувальні файли ОС. Цей розділ допомагає потрапити в середовище відновлення операційної системи.

Що б це зробити, під час включення комп'ютера, перед завантаженням Windows, необхідно натиснути F8. Відкриється меню з різними варіантами завантаження. Нам необхідно вибрати найперше — Усунення неполадок комп'ютера. Після чого ми потрапляємо в середу відновлення.

oshibka-pri-zapuske-prilozheniya-0xc00000052Дуже часто користувачі піратських збірок, можуть зіткнутися з проблемою повної відсутності середовища відновлення.

Беремо DISM і видаляємо оновлення з середовища відновлення

Якщо попередні способи не допомогли вам позбутися неприємного оновлення, то у вас залишився ще один варіант. Для цього заходимо в середу відновлення, як це було описано у другому пункті. Далі нам необхідно ввести у командний рядок такий текст:

DISM /Image:D:\ /Remove-Package /PackageName:Package_for_KB2859537~31bf3856ad364e35~x86~~6.1.1.3

Тут слід врахувати, що в параметрі Image: вказується диск, на якому встановлена система. В даному випадку я вказав диск «С», але, якщо у вас Windows стоїть на іншому диску, ви повинні вказати свій варіант. Далі буде виведено список, в якому ви знайдете оновлення КВ2859537.

oshibka-pri-zapuske-prilozheniya-0xc0000005-3Копіюємо назва пакету з оновленням. Потім вставляємо його в командний рядок і виробляємо видалення.

Помилка 0xc0000005 не пропала і ні один з перерахованих вище способів вам не допоміг, залишається єдиний варіант — заново перевстановити операційну систему.

Рекламний блок