Виправляємо помилку Virtual Router Plus could not be started

Рекламний блок

Ми вже раніше говорили про те, як можна роздавати Wi-Fi зі свого ноутбука. Існує безліч різних програм, які дозволяють це зробити. До числа таких корисних утиліт відноситься і Virtual Router Plus. В цілому, ця програма добре себе показала на практиці. Але все ж, деякі користувачі зіткнулися з проблемами.

В деяких випадках просто не вдавалася запустити роздачу інтернету зі свого ноутбука і натомість з'являлась помилка «Virtual Router Plus could not be started». В результаті якої, виводилося таке, невелике віконце.

virtual router plus could not be startedІноді повідомлення про помилку може набувати іншого вигляду, але це не настільки важливо, оскільки суть проблеми майже завжди одна і та ж. Програмі не вдається виявити або отримати доступ до потрібного обладнання, а саме до Wi-Fi адаптера. Тому наше завдання-дозволити доступ цій програмі для нормальної роботи бездротової мережі. Найкращим світлом, в такому випадку, буде запуск цієї програми від імені адміністратора. Для цього потрібно зробити клік на іконку програми і вибрати відповідний пункт. Якщо це не допомогло, то варто розглянути такі варіанти:

  • На ноутбуці може бути відсутнім адаптер бездротових мереж Wi-Fi. Така подія досить малоймовірно, що характерно для випадку з дуже стареньким комп'ютером. У деяких випадках, адаптер необхідно додатково включити, що б можна було його використовувати. Можливий варіант з відсутньою, або некоректно працюють драйвером. У слідстві чого комп'ютер не може використовувати бездротові мережі.
  • Для включення адаптера, спробуйте, через Панель управління, зайти в розділ інтернету та мереж, потім відкрити Мережні підключення. Тут знайдіть бездротове з'єднання і зробіть з нього клік правою кнопкою мишки. В розкрився контекстному меню, виберіть цей тип підключення. Ну а якщо не допомагає, то поставте (або перевстановіть) драйвер для бездротового адаптера, на своєму ноутбуці.


  • Практика показала, що в деяких випадках, програма віртуального роутера не може нормально працювати, якщо стоять застарілі драйвера. Тому рекомендуємо оновити свої драйвера, на більш нові версії.
  • Це можна зробити вручну, завантаживши з офіційного сайту або через спеціальний додаток. Для цього добре підійде програма Slim Drivers.

    А взагалі Virtual Router Plus прекрасно справляється зі своїми можливостями та інших проблем, з цією програмою, не було помічено.

    Рекламний блок