Що це таке #Хештег? — Як зробити найпопулярніші з них

Рекламний блок

Хештег — що це таке і в чому полягає його популярність серед користувачів всесвітньої павутини?

Зміст:


 • Як з'явився Хештег і що це таке?
 • Хештегі в ВК. Пошук
 • Хештегі в Инстаграмм. Особливості використання
 • Хештегі в Твіттер. Перегляд актуальних тем
 • Поширені помилки у складанні Хэштегов. Корисні поради користувачам

 • Спробуємо дати відповіді на ці питання в статті.

  Хэштег – новый тренд в медиа

  Як з'явився Хештег і що це таке?


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Хештег (Hashtag) – це своєрідна мітка для пошуку по сайту та інтернету в цілому.

  Дані мітки можна побачити в численних записах таких соціальних мереж, як Твіттер, Инстаграмм, Однокласники, Фейсбук, вконтакті та на інших популярних соц. мережах.

  Для чого потрібен цей елемент? Насамперед він перепризначений для розміщення під тематичними записами і постами.

  Хештег є свого роду ключовою фразою, за якою інші користувачі зможуть потрапити на зроблену вами запис і оцінити її.

  Існують деякі вимоги до оформлення Хештега. Він обов'язково повинен починатися з символу #. Така структура дозволяє швидко здійснити пошук по програмного коду сайту або програми.

  Раніше поняття Hashtag використовувалося програмістами і веб-розробниками, а також SEO-оптимізаторами. Вони використовували цей об'єкт для налаштування пошукової видачі програми і для просування сайтів.

  На відміну від звичайного пошукового запиту, Хештег може бути вбудований в абсолютно будь-яку область сайту.

  Найчастіше він є частиною підпису користувача публікації. Натиснувши на один з хэштегов, користувачі автоматично перенаправляються на сторінку сов семи записами, в яких зустрічається такий Hashtag.


  Примеры Хэштегов


  Приклади Хэштегов


  Ви можете додавати будь-яку кількість тегів до вашої запису. Також поняття Hashtag використовується на YouTube. Власники каналів таким чином просувають свої сторінки в пошуковій видачі.

  повернутися до меню ^

  Хештегі в ВК. Пошук


  У ВК користувачі також можуть використовувати Хештегі. Дана функція не дуже розвинена на сайті, однак, стрімко набирає популярність. Як зробити тег Вконтакте?

  Для цього вам потрібно просто вписати його в будь свій пост в якості тексту. Правильно вписаный Хештег підсвічується синім кольором. Він клікабельний. Натисніть на нього, щоб перейти на стрічку результатів пошуку по даному запиту.

  Приклад поста в ВК, який оформлений тегами зазначений на малюнку нижче.


  Пример поста в Хэштегами

  Приклад поста в Хэштегами


  Щоб здійснити пошук по тегам, перейдіть на вкладку пошуку, як показано на малюнку нижче і введіть вас зацікавив тег.

  Натисніть клавішу Ентер і в режимі реального часу спостерігайте за тим, як поваляются запису від інших користувачів, у яких згадується даних Хештег.


  Процесс поиска

  Процес пошуку


  повернутися до меню ^

  Хештегі в Инстаграмм. Особливості використання

  Соціальна мережа Инстаграмм стрімко набирає популярність. За кілька років функціонування вона стала однією з найбільш популярних і успішних мереж світу. Користувачі Инстаграма також активно використовують Хештегі.

  Це дозволяє швидко знаходити цікаві записи і оцінювати їх.


  Hashtag в Инстаграмм

  Hashtag в Инстаграмм


  Як поставити тег? Для цього при створенні поста з фотографією додайте до неї опис. Поставте грати перед будь-яким словом у тексті або ж внизу, після основного тексту, додайте список релевантних запитів.

  Приклад оформлення поста в Инстаграмм з додаванням Хэштегов зазначений на малюнку нижче:


  Пример публикации пользователя

  Приклад публікації користувача  Пам'ятаєте! Використання релевантних Хэштегов допоможе вам зробити пост популярним серед користувачів. Перед тим як використовувати певні теги, ознайомтеся з найбільш популярними запитами в даній соціальній мережі.

  Переглянути популярні теми можна тільки з мобільної версії сайту. Для цього перейдіть на головну сторінку і натисніть «Актуальні теми».


  Топ 100 наиболее актуальных тегов в сети Инстаграмм

  Топ 100 найбільш актуальних тегів в мережі Инстаграмм


  повернутися до меню ^

  Хештегі в Твіттер. Перегляд актуальних тем

  Твіттер – це соціальна мережа, яка найбільш активно використовують теги. На них побудована вся структура пошуку відображення новин. Як відомо, пост у цій соцмережі не може перевищувати 140 символів.

  Для чого потрібен тег? Хештегі дозволяють швидко знайти іншу, більш велику, інформацію з теми, що цікавить вас.


  Что такое Hashtag

  Що таке Hashtag


  Як додати тег? Оформлення поста в Твіттері з використанням тегів виглядає наступним чином:


  Пост в Твиттере

  Пост в Твіттері


  Щоб здійснити пошук з теми, що вас цікавлять, досить просто вписати Хештег в рядок пошуку (зверху на головній сторінці профілю).


  Процесс поиска

  Процес пошуку


  Миттєво вам буде видно випадаючий список з схожими або більш популярними запитами з потрібної тематики.

  Також в Твіттері відображаються найбільш популярні теми і Хештегі, які в них використовуються. Блок актуальних тематик розміщений на головній сторінці сайту з лівої сторони (Малюнок нижче).


  Лента популярных тем

  Стрічка популярних тем


  В даному випадку показані всі найпопулярніші тими в світі. Щоб звузити локацію, натисніть Change і виберіть цікаву для вас країну або місто.

  повернутися до меню ^

  Поширені помилки у складанні Хэштегов. Корисні поради користувачам

  Мета такого елемента, як Хештег – швидко зацікавити людину ознайомитися з вашою публікацією в інтернеті.

  Саме тому він не повинен бути занадто довгим і заплутаним. Користувачі повинні легко прочитати і оцінити пост, в якому він згадується.

  Кілька порад для користувачів:

 • Якщо ви рекламуєте певний бренд, послугу або компанію, намагайтеся згадувати конкретний Хештег у всіх можливих джерелах. Таким чином ви залучите інтерес громадськості і у людей не виникатиме питання, звідки взявся ваш тег і що він означає;
 • Перш ніж використовувати будь-який Хештег, краще для початку ознайомитися з тим, яким чином його використовують інші користувачі використовують взагалі. Допомогти в цьому вам допоможе поле пошуку на будь-якому цікавому сайті. Просто наберіть в нього тег і подивіться релевантні теми, які він зачіпає;
 • Намагайтеся робити самі популярні теги – ті, які використовують найбільш кількість користувачів. Для відображення популярних запитів деякі сайти навіть створюють блоки з актуальними Хэштегами на даний момент 2016 року (наприклад, Твіттер);
 • Что такое Хэштег

 • Якщо ви не знаєте, як поставити тег і яким його зробити, спочатку ознайомтесь із записами інших користувачів на ресурсі. Таким чином ви зможете зрозуміти загальну тематику публікацій і дізнатися найпопулярніші запити;
 • Список популярних запитів можна подивитися на сторінці пошуку соціальної мережі, яку ви використовуєте. Наприклад, список деяких популярних хэштегов в ВК станом на 2016 рік:
  #ЛАЙКТАЙМ, #фотобатл, #LT, #hello2016. #photooftheday, #instagood, #bestoftheday, #model #чтояем, #спортивні, #лайктайм і інші теги.
 • Якщо ви не знаєте, як додати або як зробити тег, просто вставте один з вищенаведених варіантів у свою запис та опублікуйте її.

  Рекламний блок