Демонстрація екрану в скайпі

Рекламний блок

Skype це досить багатофункціональна програма, яка об'єднує людей по всьому світу, допомагає вона не тільки в спілкуванні, але й у бізнесі. Іноді робиш що-небудь на комп'ютері, і це потрібно терміново показати своєму співрозмовнику, можна, звичайно, пояснити все на пальцях, але краще, якщо чоловік сам все побачить, що твориться у вас на робочому столі. Для цього існує така чудова функція як демонстрація екрану в скайпі.

Давайте в цій статті розберемося, як показати свій екран в скайпі. Вибираємо співрозмовника, якому хочемо продемонструвати екран і дзвонимо йому. Натискаємо саме на «Подзвонити», а не «Відеодзвінок», тому що в режимі відеовиклику ми не зможемо показати, що коїться у нас на екрані.

демонстрация экрана в скайпе

Якщо ви вже розмовляєте з ким-небудь в режимі відеовиклику, то в такому випадку необхідно навести мишкою на віконце скайпу і натиснути на значок камери, щоб вимкнути відео. Значок камери перечеркнулся, значить все в порядку.

Далі клікаєм по вкладці «Дзвінки» і вибираємо пункт «Демонстрація екрану».

Нас запитують, а чи справді ми хочемо розпочати демонстрацію екрану вибраним користувачеві, ми натискаємо на кнопку «Почати».

Все, можете перепитати свого співрозмовника, чи бачить він ваш екран. Якщо ви хочете закінчити демонстрацію, то зверніть увагу на невелике віконце, яке у нас знаходиться у правому верхньому куті, натискаємо на кнопку «Зупинити показ».

Або ж можна знову натиснути на вкладку «Дзвінки» і вибрати пункт «Зупинити демонстрацію екрану».

Таким чином, ми з'ясували, як здійснюється демонстрація екрану в скайпі.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок