Як швидко створити групу в Однокласниках - докладна інструкція

Рекламний блок

Соціальні мережі настільки міцно «вклинилися» в життя людей, що з їх допомогою вже не тільки спілкуються, але і створюють групи за інтересами, інтернет-магазини і публічні сторінки для обговорення будь-яких матеріалів.

Дійсно, навіщо робити власний сайт, коли група в однокласниках володіє не менш зручним функціоналом, створюється куди швидше, а пізнання в програмуванні та розробці не потрібні.

Зміст:


 • Перші кроки
 • Загальні моменти
 • Контент

 • Постає закономірне питання: як створити групу в однокласниках? Процес цей нескладний, що складається з декількох етапів. Будемо докладно розписувати кожен пункт.

  как создать группу в одноклассниках

  Перші кроки


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Почнемо з того, що групу в однокласниках дозволено створювати лише тим, хто вже зареєстрований у соціальній мережі. Якщо у вас немає облікового запису – ви нічого зробити не зможете.

  Для щасливих володарів профілю процес набуття власної групи вже не становить особливої праці.

  Отже, шукаємо на своїй сторінці вкладку «Групи».

  Тут тиснемо на велику кнопку «Створити групу...».

  как создать группу в одноклассниках

  Вибір групи

  Далі слід уточнити тип групи, вибравши один з трьох запропонованих пунктів.

  как создать группу в одноклассниках

  Система запропонує такі варіанти:

 • за інтересами;
 • для бізнесу;
 • захід.
 • Перший варіант годиться для об'єднання різних абстрактних компаній, які не обтяжені бізнес-показниками. У їхнє завдання не входить вирішення якої-небудь комерційної задачі.

  Часто такі групи створюються для висвітлення цікавих туристичних місць, сфер діяльності, або просто для підняття настрою. Якщо ви обираєте пункт «за інтересами», доведеться заповнити кілька граф для конкретизації спрямованості співтовариства.

  как создать группу в одноклассниках

  Бізнес-групи зазвичай створюються для реклами (прихованої або явної) якої-небудь конкретної компанії або конкретної послуги.

  Часто під маскою такої групи ховається офіційне інтернет-представництво, яке надає повний перелік послуг, товарів і не тільки. Таким чином збирається додаткова аудиторія шанувальників того чи іншого бренду.

  как создать группу в одноклассниках

  Що стосується заходів. Подібні групи рекламують різноманітні події. Таким чином ви залучаєте увагу публіки до різних зборів.

  как создать группу в одноклассниках

  повернутися до меню ^

  Загальні моменти


  Незважаючи на те, яка група вам необхідна, її потрібно привабливо оформити, щоб зібрати максимальну кількість народу. Для цих цілей підбираємо цікаву обкладинку, що відображає зміст пабліка.

  Аналогічно поступаємо з назвою і описом, котрі не менш сильно впливають на поведінку контингенту.

  Ім'я повинно бути зрозумілим для більшості, інтригуючим і лаконічним. Опис повинно давати вичерпну відповідь на зміст і основні моменти, що описуються далі.  Рада! Чим краще вам вдасться «подати» своє дітище, тим більше учасників ви зберете, а на це і ведеться розрахунок.

  Пам'ятайте, що якщо ви невпевнені в даних, їх можна замінити пізніше. Раптом вам в голову спаде геніальна ідея, яку потрібно буде терміново втілити в життя. Потрібно всього лише натиснути кнопку «Змінити налаштування». Зробити це можна тільки в режимі адміністратора.

  как создать группу в одноклассниках

  Після цього ви потрапляєте на відповідну сторінку, що дозволяє докорінно змінити все, що ви накрутили раніше. Таким же чином можна змінити не тільки назва, опис, але і налаштування приватності.

  Ваша група може бути як відкритою, тобто будь-який бажаючий зможе вступити в її ряди, так і закритою. В останньому випадку учасники призначаються виключно адміністрацією.

  как создать группу в одноклассниках

  повернутися до меню ^

  Контент

  Як би красиво не обізвали власне дітище, без мультимедійного контенту навряд чи у вас вийде його розкрутити належним чином. Щоб «накрутити» необхідну кількість передплатників і постійно тримати групу в тонусі, необхідно використовувати такі публікації, як:

 • фотографії;
 • відео;
 • новини;
 • цитати;
 • корисні статті і т. д.
 • Створення фотоальбому – завдання нескладне. Вам потрібно відшукати розділ «фотоальбоми» і клікнути по ньому.

  как создать группу в одноклассниках

  Тиснете на кнопку «Створити...». Система запропонує вибрати з двох запропонованих варіантів. Оскільки ви хочете наповнити групу звичайними фотографіями, потрібно використовувати саме «фотоальбом».

  как создать группу в одноклассниках

  Далі придумайте оригінальну назву і збережіть його. Додатково можна встановити прапорець на завантаженні контенту. Таким чином, фото зможуть завантажувати або адміністратори, або всі бажаючі.

  как создать группу в одноклассниках

  З іншими можливостями групи питань ні у кого не виникає. У всьому можна розібратися інтуїтивно, хоча в ступор може загнати така функція, як закріплення публікації.

  Іншими словами, який-небудь конкретний пост буде перебувати певний проміжок часу першим у списку.

  как создать группу в одноклассниках

  Все досить просто. Наводимо курсор на напис, поки не з'явиться значок шпильки, або канцелярської кнопки. Натискаємо на нього і готово. Якщо збираєтеся відкріпити запис – повторіть порядок дій.

  Створити групу не так вже й складно. Вище показано базовий функціонал, який вам знадобиться в подальшому. Головне – уважно читати написане і діяти відповідно до правил оформлення.

  Рекламний блок