Як зробити знімок з екрану комп'ютера

Рекламний блок

І так, вам потрібно зробити знімок екрану монітора або якої-небудь його частини. Зробити це можна як простими засобами, які надає операційна система так і за допомогою спеціального софту.

Я якось вже писав статтю «Як зробити скріншот з екрану стандартними засобами Windows». Проте користуватися таким способом не дуже зручно, оскільки це займає багато часу. До того ж, якщо вам потрібна лише певна частина екрана, то доведеться морочитися з обрізанням картинки і все інше. Тому краще один раз витратити пару хвилин часу на завантаження і установку спеціального софту, який допоможе вам робити знімки з екрану ніж мучитися простими засобами.
Я недавно натрапив в мережі на одну безкоштовну програму (платного такого добра вистачає). Називається вона ScreenshotMaker. Скачати ScreenshotMaker – програму для зняття знімків з екрану.

Дана програма не вимагає установки, просто завантажуєте архів і запустіть ярлик. Програма дозволяє робити знімки всього екрану, так і окремих його частин. Для того щоб зробити знімок всього екрана запускаємо програму і на вкладці «Головна» вказуємо папку, в яку необхідно зберегти створений знімок, назву та формат майбутнього файлу. Тиснемо «ОК».

Как сделать снимок экрана

Віконце сховається в панель швидкого запуску. Тепер для того щоб зробити знімок екрану достатньо просто натиснути клавішу PrtSc і у зазначеній раніше вами папці з'явиться файл з зображенням.

Для того щоб зробити знімок окремій частині екрана необхідно перейти у вкладку «Захоплення частини екрана», натискаємо кнопку «або натисніть сюди» і виділяємо потрібну частину екрану.

Після натискаємо кнопку «Зберегти як» і зберігаємо зображення в потрібне місце.

Також рекомедую почитати інформацію про те, як можна зробити скріншот з екрану в Windows 10. Там представлений більш широкий огляд методів.Рекламний блок