Як позбутися від спаму

Рекламний блок

Про те, що таке спам я вже писав, тепер розглянемо як його запобігти, якщо він до вас ще не надходить або позбутися, якщо рекламні листи просто завалюють поштову скриньку.

Как избавится от спама

Спамери або купують базу з email-адрес або за допомогою спеціальних програм збирають її самі по всьому інтернету. Для того щоб ваша адреса не потрапив до спамерам необхідно дотримуватися деяких правил.

По-перше, заведіть собі окрему поштову скриньку на якомусь безкоштовному сервісі для реєстрації на різних сайту, форумах, блогах тощо, ні в якому разі не використовуйте свій основний адреса для цього.

По-друге, не залишайте адресу своєї поштової скриньки в Інтернеті у відкритому вигляді. Зазвичай недосвідчені користувачі вставляють свій email в коментарях на форумах, а потім скаржаться на величезну купу сміття в своїй поштовій скриньці. Залишати свою адресу можна у вигляді картинки, або замість символу @ писати слово «собака». Для тих, хто розбирається в програмуванні скажу що безпечно буде виводити свій email через javascript.

Якщо спам усе-таки почав надходити на вашу адресу, то в такому випадку не треба його читати і тим більше переходити за посиланнями всередині листа, зробите ще гірше. Просто поудаляйте листи або краще скористайтеся функцією «Поскаржитися на спам», яка є практично у всіх поштових сервісах.
Також на своєму поштовому сервісі можна настроїти фільтрацію, яка буде блокувати зазначені адреси або фрази.

Якщо спамери продовжують атакувати , то в такому випадку при можливості просто змініть поштова адреса, а засмічене залиште на всякий випадок.

У соціальних мережах зараз теж розвелося чимало спаму. Доак позбутися від спаму вконтакте?

Тут теж необхідно враховувати, що якщо вам приходять або на стіні пишуться сумнівного роду повідомлення з посиланнями, то за таким посилання ні в якому разі не треба ходити.

Якщо від вашого імені розсилається спам, то необхідно буде змінити пароль, а також поштову скриньку, що використовується вами для зв'язку з соціальною мережею.Рекламний блок