Як активувати iPhone?

Рекламний блок

kak-aktivirovat-iphone

iPhone є одним з найбільш бажаних смартфонів сучасності. Правда, далеко не всі його можуть собі дозволити, так як вартість пристрою, м'яко кажучи, не найменша. Тим не менш, продажі смартфона ростуть рік від року навіть у Росії, де за володіння девайсом потрібно заплатити близько однієї тисячі доларів.

Після покупки iPhone користувача, раніше не стикається з продукцією Apple, може чекати дуже цікавий сюрприз - пристрій необхідно активувати, так як без цієї процедури ви фактично отримуєте «цегла». При цьому на екрані смартфона можна побачити значок програми iTunes і USB-провід. Операція по активації нехитра, однак деякі недбайливі продавці мають нахабство вимагати за неї додаткову плату. Що б заощадити ваші гроші, я розповім вам про те, як правильно активувати девайс. До речі, робити це доведеться тільки один єдиний раз, згодом необхідність у даній процедурі відпадає.

Інструкція

 • Вам знадобиться комп'ютер з встановленою операційною системою Windows або Mac, а також спеціальне програмне забезпечення під назвою iTunes від Apple. Це цілий «комбайн», який дозволяє не тільки завантажувати мелодії у ваш пристрій, але і купувати ігри, встановлювати їх, синхронізувати дані і т. д. Установка iTunes на ПК - умова для активації гаджета обов'язкове.
 • Після того, як ви встановите, необхідно буде підключити пристрій до ПК за допомогою фірмового коннектора, що йде в комплекті. Зарядіть смартфон, якщо він розряджений. Програма iTunes буде автоматично запущена, а якщо цього не сталося, запустіть її самостійно.
 • Вставити сім-карту, хоча, як показує практика, це не обов'язкова умова для всіх пристроїв.
 • Після цього почнеться автоматична активація - iTunes відправить дані про девайсі на сервер Apple. Після того, як процедура буде закінчена, на екрані смартфона ви побачите повідомлення «Ласкаво просимо в телефон», яке підтверджує успішну активацію вашого iPhone.
 • У тих випадках, коли телефон був куплений за межами Росії і призначається для роботи в інших країнах, в тому числі «заточений» під використання у певного оператора, активувати його буде досить важко. Для цього зазвичай потрібно сім-карта оператора, для якого призначений телефон. Але навіть у тому випадку, якщо активація буде виконана тим або іншим способом, це зовсім не означає, що пристрій буде працювати з сім-картами наших стільникових операторів.

  Якщо після активації телефон не бачить мережу, то справа напевно не в його працездатності, а в тому, що пристрій банально залочено. Для разлочки використовується програмний спосіб. Про нього я розповім як-небудь іншим разом.

  P. S. Інструкція підходить для будь-яких моделей iPhone, включаючи 5 і 5s.

  Рекламний блок