Як включити Bluetooth на ноутбуці з Windows 8.1

Рекламний блок

У цій статті ми розповімо і покажемо, як включити Bluetooth на ноутбуці Windows 8.1. Тому що це досить часта проблема, ноутбуки не мають спеціального вмикача і не зрозуміло, як це зробити через налаштування. Нова операційна система одна з найпростіших у використанні і навіть має вбудоване управління для бездротового зв'язку. Але незважаючи на це, люди, які вперше зіткнулися з «вісімкою», зазнають труднощів при спробі включити Bluetooth.

Включаємо Bluetooth Windows 8 і 8.1

Дуже часто, на ноутбуках є фізичний вмикач даної функції, або необхідно скористатися поєднанням гарячих клавіш. Одне і теж поєднання функціональної клавіші «Fn» з кнопкою, яка відповідає за включення бездротового зв'язку, може одночасно активувати і Wi-Fi.

Тільки от підключившись до Wi-Fi відразу почнеться автоматичний пошук пристроїв в радіусі дії адаптера. Але такого немає при включенні Bluetooth, включаємо його — і нічого не відбувається. Це багатьох може поставити в глухий кут. Але не варто лякатися, потрібно лише зробити пару кліків, і Ви зможете встановити зв'язок з іншим пристроєм.

Крім включення використовуючи спеціальні клавіші, функцію Bluetooth можна активувати через налаштування в самій системі. Наведіть вказівник на правий верхній кут і в контекстному меню натисніть на кнопочку параметрів. В наступному меню виберіть пункт Змін параметрів комп'ютера. У параметрах шукаємо налаштування бездротової мережі «Wireless».kak-vklyuchit-bluetooth-na-noutbuke-windows-8.1


ак включить bluetooth на ноутбуке windows 8.1

parametri-seti-windows-8.1

У наступній вкладці знайдіть розділ з бездротовими пристроями. Біля пункту Bluetooth встановіть перемикач в положення «включено».

vkluchenie-bluetooth-v-windows-8.1

Тепер ця функція активована. Переходимо до наступного кроку.

Шукаємо пристрою Bluetooth

Bluetooth працює тепер знайдемо пристрій, до якого можна підключитися. Знову відкрийте розділ Зміни настройок комп'ютера. Але тепер вибираємо пункт «Комп'ютер і пристрої». Відкриваємо вкладку, що відповідає за Bluetooth. На ній так само можна виконувати вмикання і вимикання даного модуля. Тут же комп'ютер виконує пошук доступних пристроїв, в радіусі дії і відображає їх.

poisk-ustroystv-bluetooth-v-windows-8.1

Залишається тільки вибрати потрібний пристрій, зі списку знайдених, і слідувати тим підказок, що з'являються. Якщо телефон або планшет не відображається в даному списку, то переконайтеся, що на ньому так само включена дана технологія. В деяких випадках, потрібно ще активувати параметр, який відповідає за виявлення пристрою.

Якщо виникли труднощі, наприклад, нічого не запрацювало, або немає такого пункту в параметрах, то швидше за все немає потрібного драйвера, або поточний працює не коректно.

Перевіряємо драйвера

Зазвичай, Windows 8.1 автоматично встановлює всі драйвера, але таке не завжди трапляється. Переконайтеся, що у Вас на комп'ютері є драйвера для пристрою. Перевірити це можна через диспетчера пристроїв. Одночасно натисніть сполучення клавіш Win R і у віконці введіть mmc devmgmt.msc, потім натискаєте клавішу «Enter».

Відкриється той самий Диспетчер пристроїв. Знайдіть у ньому пункт з Мережевими адаптерами і розгорніть його. Якщо, серед списку пристроїв, відсутні пристрої Bluetooth, то значить драйвера для нього в системі немає. Драйвер можна встановити з диска, який був з ноутбуком при покупці. Крім того, його можна завантажити з офіційного інтернет-ресурсу виробника даного ПК. Коли драйвер буде встановлений, для підключення виконуєте ті ж дії, що були описані вище. Рекомендую використовувати додаткові утиліти для управління з'єднаннями і бездротовими адаптерами.

Ця невелика стаття підходить до кінця. Тепер Ви зможете не тільки включити бездротової адаптер Bluetooth і зробити підключення до свого телефону й планшета, але і знаєте, як перевірити драйвер для потрібного пристрою. Як бачите, все не так уже й складно.

Рекламний блок