6 кращих сервісів для перевірки на плагіат онлайн

Рекламний блок

Всі, хто хоч раз стикався з замовними статтями та контентом для наповнення власного ресурсу, будь то інтернет-магазин, блог або пізнавальний портал, не раз чули про «унікальності». Що вона собою являє?

Зміст:


 • Advego Plagiatus
 • ETXT
 • Text.ru
 • Findcopy
 • Content watch
 • Antiplagiat

 • Унікальність тексту – ексклюзивність в деякому роді. Чим вище відсоток, тим унікальніше текст. Таким чином, можна перевірити, розміщувався чи де-небудь матеріал, крім вашого порталу, або ж інформація є першоджерелом.

  проверка на плагиат онлайн

  Щоб упевнитися, що ніхто ніде не постив подібну статтю, люди користуються сервісами-плагіаторами (плагіат – злодійство авторського права без плати роялті). Зокрема, розглянемо такі сервіси та програми, як:

 • Content watch;
 • Antiplagiat;
 • Findcopy;
 • Text.ru;
 • Advego plagiatus;
 • Etxt.


 • Зверніть увагу! Всі вони є безкоштовними. Є, звичайно, такий специфічний ресурс, як contentmonster.ru, але перевірка в ньому здійснюється на платній основі. Доступно лише 5 перевірок на плагіат онлайн безкоштовно в добу. Кожна наступна обійдеться виконавцю або замовнику в 1,5 рубля (5 центів).

  Не можна однозначно сказати, який ресурс дозволяє перевірити на плагіат онлайн швидше і краще конкурентів. Кожна система використовує власний алгоритм. Нам лише залишається задовольнятися кінцевим результатом.

  З іншого боку, якщо ви виконавець, а замовник попросив «95% Адвего шляхом глибокої перевірки», то нічого не залишається, як сліпо дотримуватися умов угоди.

  Advego Plagiatus


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Advego – біржа контенту, надає власну програму для перевірки текстів Plagiatus. Завантажити її можна з сайту розробника.  Зверніть увагу! Замовники і знаючі люди радять використовувати клієнт версії 0.8. Все, що було випущено після восьмої версії, перевіряє чи не так ретельно.

  У використанні вкрай проста і невибаглива. Все, що потрібно – доступ до інтернету, інакше ви нічого не перевірите. Дуже зручне рішення для тих, кому потрібно перевірити на плагіат онлайн великий текст, аж до 100 000 символів.

  проверка на плагиат онлайн

  Просканувати текст можна 2 методами:

 • Швидка перевірка;
 • Глибока перевірка.
 • Відрізняються вони один від одного незначно, але в другому випадку додатково підключаються модулі Яндекса, значно розширюють можливості програми, а також спектр ресурсів, з якими порівнюється перевіряється матеріал.

  проверка на плагиат онлайн

  У налаштуваннях можна вказати кілька параметрів.

  проверка на плагиат онлайн

  За великим рахунком, змінюється лише шингл (в межах 3-5), а також список одноразово працюють пошукових систем.

  проверка на плагиат онлайнпроверка на плагиат онлайнпроверка на плагиат онлайн

  Все, що залишається, вставити текст в основне поле, вибрати метод перевірки і чекати, поки система просканує вашу «рукопис» і порівняє її з іншими роботами, розміщеними та опублікованими в мережі.

  Після цього ви побачите вердикт, що сповіщає про закінчення перевірки.

  проверка на плагиат онлайн

  Погоджуєтесь і закриваєте програму, якщо вона більше не потрібна. Тепер ви знаєте, що в інтернеті більше ні в кого немає нічого подібного, тобто ваш контент єдиний у своєму роді.

  повернутися до меню ^

  ETXT


  Історія у цієї програми така ж, як у Plagiatus. Це фірмове ПЗ, яке розповсюджується біржею з аналогічною назвою. Що ж уміє робити програма?

  Вона здатна робити те ж, що і перший конкурент. Головна відмінність криється в алгоритмі перевірки. Інтерфейс дуже простий і мінімалістичний.

  проверка на плагиат онлайн

  Крім головного поля для тексту, присутній цілий пакет налаштувань для більш комфортної перевірки. Всі вони зібрані в меню «операції».

  проверка на плагиат онлайн

  Як бачите, тут доступно більше 5 різновидів перевірки, включаючи пошук унікального зображення. Plagiatus такого не вміє. І звичайно ж, налаштування.

  проверка на плагиат онлайн

  Знову-таки, нас цікавить шингл і список пошуковиків. Все інше – побажання замовника і особисто ваші. Суттєво на розпізнавання тексту вони не впливають.

  Щоб дізнатися ступінь унікальності, досить вставити текст і натиснути на відповідну кнопку.

  проверка на плагиат онлайн

  Якщо все пройшло вдало, ви побачите повідомлення з заповітними 100%. Ось так проводиться перевірка на плагіат онлайн etxt.

  повернутися до меню ^

  Text.ru

  Мабуть, самий популярний ресурс для перевірки онлайн. Нічого качати не знадобиться, так і реєструватися на порталі теж. Вписуєте адресу в браузер і бачите таку картину.

  проверка на плагиат онлайн

  В основне поле копіюється перевіряється лист, після чого натискаєте на кнопку, розташовану нижче. Система перенаправляє вас на іншу сторінку, тому не лякайтеся, якщо оформлення сайту зміниться.

  проверка на плагиат онлайн

  Вам показується 3 шкали статистика тексту:

 • Сумарний відсоток унікальності;
 • Перевірка орфографії;
 • SEO-оптимізація (наявність «води» в роботі);
 • Загальне число слів/символів та інша інформація.
 • Керуйтеся цими параметрами, щоб визначити, який з них потребує переробки. Чим більше води, тим менше шансів, що робота буде високо оцінена замовником.

  повернутися до меню ^

  Findcopy  Увага! В кінці 2015 року сервіс перестав працювати сайт недоступний).

  Непоганий ресурс, що користується заслуженою популярністю у копірайтерів. На жаль, максимальна кількість символів перевіряється контенту обмежена відміткою в 4000. Більш об'ємний матеріал система просто не пропустить.

  Інтерфейс дозволяє здійснити 4 операції:

 • Перевірити текст;
 • Перевірити URL на плагіат;
 • Провести семантичний аналіз;
 • Переглянути статистку попередніх робіт.
 • проверка на плагиат онлайн

  Клікаємо на перевірку тексту, копіюємо в графу матеріал і натискаємо відповідну кнопку. Якщо все пройшло успішно, з'явиться ось таке повідомлення.

  проверка на плагиат онлайн

  повернутися до меню ^

  Content watch

  Це єдиний у своєму роді ресурс, що дозволяє відстежити зловмисників, які вкрали ваш текст і розмістили його на якомусь своєму порталі, не скопіювавши попередньо обов'язкове посилання на джерело.

  Вартість послуги варіюється в широких межах. На головній є вся інформація про тарифи.

  проверка на плагиат онлайн

  Оскільки нас цікавить перевірка матеріалу на унікальність, відкриваємо розділ "перевірка тексту".

  проверка на плагиат онлайн

  Для "гостей" доступна перевірка тексту загальним обсягом 3000 символів. Після реєстрації цей ліміт збільшується до 10000.

  Копіюємо вміст і тиснемо на кнопку "перевірити". До речі, можна вказати 1-2 джерела, які проигнорируются системою в процесі пошуку збігів.

  проверка на плагиат онлайн

  Чекаємо завершення процесу і винесення вердикту.

  повернутися до меню ^

  Antiplagiat

  Сервіс давно заслужив свою славу серед професійних копірайтерів і менеджерів по контенту. Зворотна сторона медалі - вартість послуг. Ціни вимірюються в балах, причому 1 бал - 1 рубль. Неважко порахувати, у скільки вам виллється замовлення "стандартного" пакета послуг.

  Якщо не вкладати коштів, то буде доступна 1 перевірка за 6 хвилин короткий звіт.

  проверка на плагиат онлайн

  Вставляєте вихідний матеріал або прикріплюєте файл з текстів, а потім тиснете на перевірку. Чекаєте завершення і на цьому процес закінчено.

  Залишається лише розмістити інформацію на порталі або продати замовнику.

  Кожен сервіс має власний алгоритм розпізнавання тексту. Вибрати щось одне не вийде з двох причин:

  Рекламний блок