Як дізнатися коли включали комп'ютер

Рекламний блок

Тема безпеки особистих даних і приватності хвилює багатьох користувачів. І багатьом буде дуже незатишно, якщо хтось включить комп'ютер в їх відсутність і можливо, стане дивитися яку-небудь особисту інформацію. На цьому сьогодні, я поділюся секретами як можна дізнатися, включав хто комп'ютер у вашу відсутність.

З моменту запуску операційної системи в спеціальний журнал починають записуватися всі події (включаючи час завантаження ОС). Аж до вимикання комп'ютера там ведеться запис усіх процесів, які були запущені, різних операцій із зазначенням часу та дати початку і зупинки процесу.

Де можна подивитися, коли включали комп'ютер?

Потрапити в цей лог і подивитися історію подій можна відкривши меню «Пуск» і поле для пошуку ввести фразу: «Перегляд подій».

kogda-vklyuchali-kompyuter-1Таким чином ми відкриємо основне вікно «Перегляд подій». Тепер, в лівій частині вікна, відкриваємо каталог з назвою «Журнали Windows» і відкриваємо розділ «Система».


kogda-vklyuchali-kompyuter-2Як бачимо, відкрилося вікно з журналом подій, у вигляді таблиці. У цій таблиці записується рівень події, його дата і час, код і категорія.

kogda-vklyuchali-kompyuter-3Саме з допомогою цієї таблиці можна і дізнатися, включав хто комп'ютер, поки Вас не було. Приміром 09.09.2012 в 23:33 був проведений запуск системи, а наступний відбувся вже 05.05.2015 у 08:16. Виходить, що у відсутність господаря комп'ютера, у проміжку між цими датами, його ПК ніхто не включав.

Як бачите, все можна досить просто перевірити. Тепер можете бути завжди в курсі всього, що відбувається з технікою, поки вас немає поруч з нею.

Рекламний блок