Програма для проектування квартири

Рекламний блок

Проектування квартири – найважливіший етап перед ремонтом або оздоблювальними роботами. На цьому етапі ви зможете розставити нові меблі і поекспериментувати з різними кольорами шпалер. Існує безліч онлайн сервісів і програм, всі вони відрізняються один від одного кількістю можливих об'єктів і ціною за використання. Я ж хочу вас познайомити з безкоштовною програмою, яка містить безліч елементів, з допомогою яких ви зможете створити власний дизайн інтер'єру квартири.

Безкоштовна програма для створення дизайну інтер'єру квартири

Sweet Home 3D – безкоштовно поширювана програма з відкритим вихідним кодом, а це означає, що будь-яка людина може додавати елементи дизайну – це і створило величезну базу оздоблювальних матеріалів, меблів та техніки, з допомогою якої ви зможете створити дизайн інтер'єру своєї квартири. Завантажити програму Sweet Home 3D ви можете з офіційного сайту програми.


Установка програми стандартна і не має викликати складнощів, приступимо до створення дизайну інтер'єру квартири.

  • Спершу необхідно поставити стіни майбутньої квартири, натискаємо «План» і «Створити стіни». За допомогою цього інструменту малюємо стіни квартири або кімнати. Під основним планом ми бачимо 3D план кімнати.
  • Використовуючи набір моделей розставляємо меблі і інші елементи в кімнаті.
  • Використовуючи імпорт меблів і текстур можна додавати різноманітні моделі і використовувати їх у плані.
  • Для цього відкриваємо «Меблі» та «Імпорт меблів». У вікні, використовуючи пошук моделей, ви зможете урізноманітнити свою кімнату.
  • Використовуючи «Віртуальний візит» можна буде пройтися по створеній кімнаті.
  • Створивши остаточну версію дизайну інтер'єру, ви можете зберегти його на комп'ютері, для цього потрібно відкрити «Створити фото тривимірного виду» значок на панелі інструментів і слідувати інструкції.

  • Програма відмінно підходить для початкового рівня проектування, з її допомогою ви зможете навчитися створювати плани і дизайн інтер'єри кімнат і будинків, але якщо ви вирішите створити план чистого приміщення, вам простіше звернутися до професіоналів.

    Рекламний блок