Як відключити автоматичне оновлення Windows 10

Рекламний блок

Автоматичне оновлення Windows 10 за замовчуванням передбачено операційною системою і, ніби як, не повинна нести в собі нічого поганого, проте так буває не завжди. Досить часто після таких оновлень система починає гальмувати, а файли оновлень займати досить багато місця на жорсткому диску. Тому, якщо ви не фанат такої функції, то ці оновлення краще відключити.

Це робиться досить таки просто. Тиснемо на кнопочку біля пошуку пуску та у рядку пишемо «Служби», клікаєм по потрібного нам результату.

Как отключить автоматическое обновление Windows 10

У віконці знаходимо службу «Центр оновлення Windows» клікаємо по ньому два рази лівою кнопкою миші.

У нас відкривається віконце управління службою, ставимо там Тип запуску – відключена і дивимося на стан, служба повинна бути зупинена, в іншому випадку натисніть на кнопку «Зупинити».

Якщо уважно почитати у віконці опис до служби, то можна зрозуміти, що вона відповідала за виявлення, завантаження та установку оновлень. Відповідно, якщо ви відключили службу, то ніякі оновлення завантажуються і встановлюватися не будуть.

На цьому можна було б і закінчити, але щоб закріпити результат йдемо в центр оновлення Windows. Для цього тиснемо кнопку «Пуск» і вибираємо «Параметри»

Клікаємо по розділу «Оновлення та безпека»

Тиснемо на самий верхній пункт, який у нас так і називається «Центр оновлення Windows» і в правій стороні віконця тиснемо на кнопку «перевірити оновлення»

Відразу ж вибираємо у віконці пункт «Повідомляти про планування перезавантаження» і ставимо галочку навпроти пункту «Відкласти оновлення»

На цьому все, ми розібралися, як відключити автоматичне оновлення Windows 10.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок