Як збільшити або зменшити шрифт у Контакті?

Рекламний блок

kak-uvelichit-ili-umenshit-shrift-v-kontakte

А чи знаєте ви, що керівництво соцмережі ВКонтакте подбало про користувачів, які погано бачать? Так, адміністрація на чолі з Павлом Дуровим додала можливість збільшувати шрифт на сайті прямо через налаштування користувача. Сьогодні я розповім вам, як правильно це зробити.

Насправді все дуже просто. Заходимо на свою сторінку і натискаємо на посилання «Мої налаштування», що знаходиться в лівому меню:

Перед вами відкривається вкладка «Загальні». Скроллим сторінку в самий низ і бачимо таку напис «Налаштування зовнішнього вигляду»:

Ставимо галочку поруч з пунктом «Використовувати збільшені шрифти», після чого насолоджуємося видовищем.

Як бачите, різниця очевидна. Однак проблема полягає в тому, що далеко не кожному користувачеві вистачає змін - кому-то навіть такий розмір шрифту здається невеликим. Що ж робити? Вихід є, причому він вкрай простий. Вам необхідно всього лише затиснути клавішу CTRL на клавіатурі і при цьому покрутити вперед для збільшення шрифту або тому для його зменшення коліщатко на вашій мишці. Після того, як ви досягнете результату необхідно, відпустіть CTRL зміни будуть збережені. Цей спосіб підходить не тільки для ВК, а для будь-якого іншого сайту. Пробуйте на здоров'я.

Рекламний блок