Clean master для комп'ютера

Рекламний блок

Дане програмне забезпечення покликане для видалення старих і зайвих файлів з вашого комп'ютера. До непотрібних відносяться пам'ять кеш і ті файли, які залишилися після видалення тієї чи іншої програми. Наявність їх на вашому комп'ютері загальмовує роботу системи. Також програма Clean Master попереджає попадання шкідливих файлів в ваш комп'ютер.

Clean Master здатний усунути проблему, яка знайома всім користувачам ПК – зависання системи під час включення. Таке зависання пов'язано з роботою фонових процесів, які займають багато оперативної пам'яті. Вручну цю проблему зможе вирішити не кожен користувач, а ось програма допоможе точно.


Програма Clean Master популярна серед користувачів платформи Windows xp, Windows 7 і Windows 8, оскільки вона здатна збільшити місце на жорсткому диску. Звичайно, головне в цій програмі - це можливість зупинки процесів, які гальмують роботу ПК і очищення оперативної пам'яті

Як користуватися Clean Master?


Програма веде файлову статистику, покращує працездатність ПК і правильно розподіляє пам'ять між процесами, запущеними на ПК.
Плюсом також є збереження конфіденційності під час роботи в інтернеті, адже всі особисті дані видаляються, також як і історія і кеш.
Порядок роботи:

  • Викачуємо програму на офіційному сайті. Обмовимося відразу, що нічого платити і вводити свої дані не потрібно – додаток безкоштовне.
  • Встановлюємо exe файл
  • Коли пройшла установка, утиліта сама сканує ваш ПК на можливий сміття і пропонує його очистити.
  • Програма пропонує зручну очищення: очищення непотрібних файлів, очищення інтернет браузерів. Якщо вас цікавить очищення тільки одного певного елемента, ти виділіть його і натисніть кнопку Clean up. Так буде проведена його очищення, а інші елементи будуть збережені.
  • Якщо ви хочете очистити комп'ютер повністю, то натисніть на кнопку clean now? Яка розташована у правому верхньому куті утиліти.

  • Загалом, програма проста і порівняно із звичним для всіх CCleaner, набагато функціональніша.

    Рекламний блок