Що таке wifi репітерстворення, налаштування, підключення

Рекламний блок

Що таке репітер wifi і чим може бути корисне цей пристрій?

Репітер wifi – це прилад, що дозволяє розширити зону дії сигналу WI-FI. Цей пристрій ще називають повторювачем сигналу. Наприклад, роутер встановлений в одній з кімнат – там сигнал відмінний, стійкий, а ось в дальній кімнаті спостерігаються проблеми зі швидкістю.

Зміст:


 • Як зробити репітер wifi роутера
 • Налаштування бездротового мосту
 • Підключення та налаштування WIFI Repeater.

 • Щоб усунути це явище і встановлюють репітер wifi, який розширює радіус дії роутера і робить сигнал більш стійким.

   репитер wifi

  Як зробити репітер wifi роутера


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Якщо у вас немає репітера, але є два роутера, то можна встановити між ними бездротове з'єднання. При цьому один із маршрутизаторів буде виконувати свої прямі функції, а інший – виступати в ролі повторювача сигналу.

   репитер wifi  Зверніть увагу! Бажано, щоб що беруть участь в схемі роутери, одного виробника, це допоможе посилити wifi-репітер і стабілізує сигнал від нього.

  Щоб зробити репітер wifi своїми руками, потрібно в роутері, якою буде головним в ланцюзі, змінити канал передачі.

  Для цього в налаштуваннях роутера необхідно відкрити розділ Wireless. Навпроти параметра Channel, в пусте поле необхідно внести номер каналу.

  Цифра може бути будь-яка, головне, запам'ятайте її значення – це інформація стане в нагоді при налаштуванні роутера, який виступає в ролі репітера. Щоб всі внесені зміни збереглися, натисніть кнопку «Save».

   репитер wifi

  Тепер приступаємо до налаштування роутера, який буде виступати в ролі репітера. Щоб відкрити настройки, в адресний рядок браузера вводимо адресу, яка вказана на задній кришці роутера.

  Для пристроїв компанії tp-link це 192.168.0.1, або 192.168.1.1. Якщо при підключенні роутера ви не змінювали стандартні дані, то у поля логін та пароль введіть слово admin, якщо зміни були – внесіть власні дані.

   репитер wifi

  Тепер потрібно вимкнути функцію WPS – для цього в меню вибираємо однойменний розділ і натискаємо «Disable WPS».

   репитер wifi

  Щоб всі зміни були внесені в роботу, необхідно перезавантажити пристрій. Потім потрібно натиснути на «click here».

   репитер wifi

  По завершенні перезавантаження знову відкриється меню налаштувань, приступаємо до зміни IP-адреси роутера – переходимо в розділ Network і з нього на вкладку LAN. Тепер останнє число IP-адреси потрібно замінити на цифру «2» і зберегти зміни кнопкою «Save».

   репитер wifi

  Після перезавантаження пристрою зміни повинні вступити в силу.

  повернутися до меню ^

  Налаштування бездротового мосту


  Виберіть в меню вкладку Wireless. Навпроти рядка Wireless Network Name введіть назву нової мережі, а навпаки Region – свій регіон. Біля Channel введіть номер каналу, який ви вказували при налаштуванні головного роутера.

   репитер wifi  Рада! Якщо при вказівці однакових каналів інтернет не працює, спробуйте ввести різні цифри.

  Тепер залишилося активувати режим WDS – для цього встановіть галочку навпроти рядка Enable WDS Bridging і запустіть пошук доступних роутерів кнопкою «Survey».

   репитер wifi

  Якщо запропонованих мереж буде кілька, виберіть ту, яку транслює основний роутер, і підтвердіть вибір.

   репитер wifi

  На сторінці налаштувань поля SSID і BSSID будуть автоматично заповнені. Якщо мережа, яку передає основний пристрій, запаролено, то в полі навпроти Key type потрібно вказати тип шифрування, а в полі Password ввести пароль мережі.

  Збережіть налаштування і перезавантажте роутер.

   репитер wifi

  Мережа готова до використання. Статус з'єднання можна побачити на головній сторінці налаштувань – якщо навпроти рядка WDS Status вказаний Run, це підтверджує правильність виконаних дій.

  повернутися до меню ^

  Підключення та налаштування WIFI Repeater.

   репитер wifi

  Репітер wi-fi tp-link під'єднується до ПК або ноута допомогою спеціального кабелю, більш відомого більшості користувачів під назвою «вита пара». Харчування репітера підключається через інжектор POE .

   репитер wifi

  Тепер потрібно налаштувати мережеву карту. Заходимо «Пуск» - «Панель управління» і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом».

   репитер wifi

  Далі вибираємо розділ «Зміна параметрів адаптера».

   репитер wifi

  Наводимо курсор на рядок «Підключення по локальній мережі» тиснемо на неї правою кнопкою. Далі вибираємо «Властивості».

   репитер wifi

  Тепер потрібно вибрати рядок «Протокол Інтернету 4 (TCP/IPv4)», а потім «Властивості».

   репитер wifi

  У вікні ставимо позначку навпроти рядка «Використовувати наступний IP-адреса». IP-адреса має відповідати адресі, встановленим виробником. Для репітера wi-fi tp-link це 192.168.1.21, маска 255.255.255.0.

  Вибравши потрібні значення, підтвердіть зміни, натиснувши кнопку «ОК».

   репитер wifi

  Тепер необхідно виконати налаштування доступу до Wi-Fi репитере. Для цього перейдіть у свій браузер, в адресний рядок, введіть IP-адресу - 192.168.1.254.

  Перед виконанням перевірте, чи увімкнений в настройках браузера proxy-сервер. При необхідності вимкніть його.

   репитер wifi

  У вікні персоналізації вводимо логін admin, пароль admin.

   репитер wifi

  Заходимо в меню Wireless, вибираємо розділ Wireless Settings. Навпроти рядка Operation Mode ставимо статус Універсальний Repeater. Підтверджуємо зміни.

   репитер wifi

  У меню Survey вам відкриється список доступних мереж. Виберіть необхідну, натиснувши на кнопку Connect .

   репитер wifi

  Збережіть зміни налаштувань.

   репитер wifi

  Перезавантаження пристрою розпочнеться потім Reboot.

   репитер wifi

  У меню Wireless вибираємо розділ Wireless Security і необхідних полях вкажіть тип шифрування і пароль, відповідні роутеру.

   репитер wifi

  Зверніть увагу, що якщо на роутер TP-Link активовано WEP-шифрування, то Type, WEP Key Format, WEP Key, Key Type - параметри повинні стояти, аналогічні налаштувань роутера. Інакше репітер TP-Link не встановить з'єднання з роздавальником сигналу.

  Перевірити статус підключення можна, перевіривши меню Status. Якщо при оновленні сторінки Channel ви спостерігаєте постійну зміну цифри, значить, параметри безпеки були внесені невірно.

   репитер wifi

  Перевіривши правильність внесення параметрів безпеки, збережіть внесені зміни і перезавантажте пристрій.

  Щоб перевірити стан з'єднання репітера і роутера перейдіть в меню Status і зверніть увагу на параметри підключення. Навпроти поля Name повинно з'явитися ім'я роутера, з яким виконується з'єднання, поля Channel, MAC Address повинні бути заповнені.

  Рекламний блок