Як поставити пароль на Windows 7

Рекламний блок

Використання пароля дозволяє Вам захистити інформацію на комп'ютері або ноутбуці. Це дозволить бути повністю впевненими в тому, що у Вашу відсутність ніхто з домашніх або колег не включить комп'ютер без Вашого відома. Крім того, використання пароля дозволяє захистити дані від деяких вірусів і троянських програм. Якщо Ваш комп'ютер або ноутбук підключений до локальної мережі або Інтернету, установка пароля також не буде зайвою.

Поставити пароль на комп'ютер не складно, тому багато часу це не займе. Вводити його потрібно буде кожен раз при запуску Windows. Якщо облікових записів на комп'ютері кілька, необхідно буде встановити пароль для кожної. Процедура буде аналогічна тій, яка описана нижче.

На панелі завдань натискаємо кнопку «Пуск» або на клавіатурі натискаємо клавішу Windows. Потім вибираємо «Панель управління».

Как поставить пароль на Windows 7

З елементів панелі керування вибираємо «Облікові записи користувачів».

В наступному віконці переходимо по посиланню «Створення пароля облікового запису». Якщо кілька облікових записів, виділяємо з лівої сторони необхідну.

Тепер необхідно ввести в першу сходинку придуманий Вами пароль. У другій строчці необхідно продублювати його. Підказка для пароля буде видно всім користувачам, які захочуть зайти в систему. Ви можете нічого не писати в цьому полі, можна написати підказку таким чином, щоб вона була зрозуміла тільки Вам, чи просто написати що-небудь, щоб заплутати іншої людини. Далі натискаємо кнопку «Створити пароль».

Пароль для облікового запису створений. Для зміни або видалення пароля необхідно знову зайти в «Пуск» – «Панель управління» – «Облікові записи користувачів» і там перейти за посиланням «Зміна пароля» або «Видалення пароля».

Тепер при запуску Windows у Вас буде з'являтися поле для введення пароля. Підказка з'являється під полем введення, якщо Ви введете невірний пароль.

Ось так легко можна поставити пароль на Windows 7. Тепер Ви можете бути впевнені і спокійні – ніхто крім Вас не зможе зайти на Ваш комп'ютер або ноутбук.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок