Як в PowerPoint вставити музику


Будь-яка інформація, яка представлена слайдах, сприймається іншою людиною краще надрукованого тексту. А якщо на Ваших слайдах представлені просто картинки, то до такої презентації можна додати ще і звуковий супровід. Вставити музику в презентацію PowerPoint – не складно. Саме про це піде мова в даній статті.

Додаючи музику в презентацію, потрібно враховувати кілька моментів. По-перше, все залежить від теми. Наприклад, якщо це доповідь для конференції або звіт про виконану роботу, то музика там навряд чи потрібна. По-друге, якщо Ви робите доповідь під час презентації на слайдах багато тексту, краще вибрати спокійну музику без слів, щоб слухач не губився – то йому читати, чи слухати Вас або пісню. По-третє, можливо Вам замість аудіо файлу краще просто додати в презентацію звукові ефекти при зміні слайдів.

Отже, щоб додати звук при зміні слайдів, зробіть наступне. Клацніть мишкою по будь-якого слайду з лівого боку і натисніть «Ctrl A, щоб виділити їх всі. Перейдіть на вкладку «Переходи» і знайдіть на стрічці «Звук». Натисніть на маленьку чорну стрілку навпроти нього і виберіть зі списку потрібний пункт.

Как в PowerPoint вставить музыку

Тепер при зміні слайдів, буде відтворюватися обраний звук. Щоб прибрати його з презентації, виберіть з випадаючого списку «Немає звуку». Якщо потрібно додати звуковий ефект до певних слайдів, виділяйте їх по одному і для кожного окремо вибирайте звук зі списку.

Для того щоб вставити музику в презентацію PowerPoint, скачайте аудіофайл на комп'ютер. Потім виберіть слайд, з якого має розпочатися відтворення. Якщо потрібно, щоб композиція програвалася під час показу презентації, можете виділити слайду. Перейдіть на вкладку «Вставка», у розділі «Мультимедіа» натисніть на кнопочку «Звук» і виберіть зі списку «Звук із файлу».

Через Провідник знайдіть потрібний аудіо файл на комп'ютері, і дочекайтеся, коли він завантажиться у презентацію.

Після того, як файл буде доданий на слайді з'явиться значок динаміка. Клікнувши по ньому мишкою, можна відразу прослухати композицію. Також на стрічці з'являється нова вкладка «Робота зі звуком». На вкладці «Формат», можна налаштувати зовнішній вигляд для кнопочки динаміка.

Переходимо на вкладку «Відтворення». Кнопка «Монтаж звуку» допоможе обрізати поточну композицію. Також можна задати час для збільшення гучності і загасання. Кнопочка «Гучність» дозволить налаштувати необхідний рівень відтворення.

В поле «Початок» можна вибрати з випадаючого меню, коли буде відтворюватися звук: «автоматично» – звук з'явиться, коли відкриється слайд, на який був доданий аудіофайл; «клацання» – щоб файл почав програватися, потрібно буде натиснути на значок динаміка на слайді; «для всіх слайдів» – звук почне програватися при запуску презентації для всіх слайдів.

Галочки в полях: «приховати при показі» – при перегляді презентації, значок динаміка не буде відображатися на слайді; «безперервно» – композиція буде грати, поки ви її не зупинить; «перемотати після відтворення – після завершення, композиція почне програватися спочатку.

Якщо значок динаміка зі слайда прибирати не можна, зменшити його розмір і перетягніть у менш помітне місце.

Щоб видалити додану музику з презентації, виділіть її мишкою значок динаміка і натисніть кнопку «Delete».

Тепер Ви знаєте, як вставляти музику для слайдів у презентації, створені у програмі PowerPoint.