Швидкий і безкоштовний онлайн перекладач

Рекламний блок

Безсумнівно, у кожного з нас періодично виникає необхідність перевести слово, фразу або уривок тексту з незнайомої мови. Враховуючи рівень викладання іноземних мов у простих, не спеціалізованих школах (і ВУЗах), зовсім не дивує той факт, що переважна більшість людей (на пострадянському просторі) має серйозні проблеми в спілкуванні на більш ніж одному – двох мовах. І навіть володіючи непоганим розмовною англійською або іспанською, ми можемо випробувати труднощі, а часом і неможливість перевести що-небудь технічне, наприклад, інструкцію по використанню програмного забезпечення або главу з наукової роботи...

Для таких ситуацій існують програми – перекладачі, вони працюють з багатьма мовами і навіть діалектами, мають різну спрямованість (література, механіка, область комп'ютерних знань та ін) і friendly – інтерфейс, але вони коштують грошей і, як правило, не малих. Що ж робити, якщо ви не займаєтеся перекладами на професійній основі і не маєте можливості або бажання фінансово вкладатися в подібний софт? Можу вас порадувати! Є абсолютно безкоштовна альтернатива, для якої, правда, потрібен інтернет. Якість перекладу вельми непогане, причому по різним тематикам, до перекладу доступно більше вісімдесяти мов.

Отже, Google перекладач! Цей інструмент безкоштовного перекладу в online – режимі доступний за посиланням: translate.google.com 24 години на добу, сім днів на тиждень.
Пройшовши за цим посиланням ви побачите не навантажений дизайнерськими вишукуваннями робочий інтерфейс (все геніальне – просто!), з двома полями для введення. В одне поле (ліворуч) вводиться текст, що потребує перекладу, у другому полі (праворуч) відображається безпосередньо переклад. Над цими двома полями є кнопки вибору мов, з якого на який буде здійснюватися переказ. Також в поле зліва є функція автоматичного визначення мови, що може бути дуже корисно.

Быстрый и бесплатный online переводчикНа цій сторінці працюють звичні нам комбінації клавіш: Ctrl A (виділити весь текст), Ctrl C (скопіювати), Ctrl X (вирізати), Ctrl V (вставити), що дозволяє робити переклад з паралельно відкритого документа. До того ж є можливість перекладу web – сторінок (потрібно ввести в поле ліворуч посилання на перекладається ресурс і справа натиснути «Перевести»), а також функція перекладу документів (натисніть на відповідне посилання під лівим вікном) з вашого комп'ютера. При перекладі окремих слів, крім безпосередньо перекладу (у вікні праворуч) нижче ви побачите його визначення, схожі слова і варіанти перекладу, а також синоніми.


Окремо варто відзначити функцію озвучення вводяться і перекладених слів, для цього в нижніх кутах можна натиснути на піктограму у вигляді динаміка (схожу на символ Гучність) і ви почуєте, як правильно вимовляється незнайоме слово або фраза. Ще зверху між вікнами, в одному ряду з кнопками вибору мов, є кнопка зворотного перекладу, що теж часто буває корисним.

Быстрый и бесплатный online переводчикДля зареєстрованих користувачів відкриваються більш широкі можливості, але про це, як і про мобільної версії перекладача читайте в моїх наступних статтях.
Всього вам доброго і до скорого!

Рекламний блок