змінити стартову сторінку в Google Chrome?

Рекламний блок

kak-izmenit-startovuyu-stranitsu-v-hrome-na-yandeks

Як відомо, Google Chrome оновлюється автоматично у фоновому режимі, тому користувачеві для оновлення нічого не потрібно робити. На відміну від ряду інших інтернет-оглядачів, Хром дуже часто вносяться оновлення, деякі з яких вдалими я б не назвав. Наприклад, зміни в меню налаштувань - ще вчора була можливість налаштувати закладки на головному екрані, а сьогодні її вже немає...

За замовчуванням при відкритті даного браузера можна побачити стартову сторінку, на якій знаходяться посилання у вигляді іконок найбільш відвідуваних сторінок, наприклад:

У моєму випадку це тільки Google - перед цим браузер був очищений. Якщо ви постійно користуєтеся браузером і не чистите його, тоді ви побачите вісім найбільш відвідуваних сайтів. В принципі, зручна штука. Проблема тільки в тому, що розробники чомусь не дозволяють самостійно налаштовувати закладки на робочому столі. Але вихід простий - можна встановити сторонні візуальні закладки, про які я вже розповідав, причому досить докладно.

Як би там не було, змінити стартову сторінку в Хромі можливо, причому зробити це зовсім нескладно. Для початку заходимо в настройки - у правій верхній частині екрана знайдіть значок у вигляді трьох смужок і натисніть на нього. З'явиться меню, де потрібно вибрати пункт «Налаштування».

Потрапивши в це меню, знайдіть підрозділ «При запуску відкривати». Тут три пункти:

Перший пункт, «Нова вкладка», відкриває початкову сторінку з самими відвідуваними сторінками. Він включений за замовчуванням. Тому йдемо далі.

Наступний пункт - «Раніше відкриті вкладки». Як нескладно здогадатися, в цьому випадку відкриваються всі останні вкладки, які були відкриті безпосередньо перед закриттям Google Chrome. Зручна штука в тому випадку, якщо ви, наприклад, не дочитали якусь статтю і вирішили дочитати її на наступний день. У цьому випадку сайт можна навіть не додавати в закладки, при відкритті все одно відкриється та сама вам потрібна сторінка.

Нарешті, останній пункт - «Задані сторінки». З його допомогою ви можете змінити стартову сторінку на будь-яку, яку тільки захочете і при відкритті браузера вона буде завантажуватися автоматично. Наприклад, ви захотіли стартову сторінку від Яндекс - будь ласка. Для цього ставимо галку поруч з пунктом «Задані сторінки» і натискаємо на посилання «Додати».

Сюди додаємо посилання і обов'язково натискаємо ОК для збереження.

Посилання додана. Чудово. Тепер можете закрити браузер і запустити його знову відкриється стартова сторінка Яндекс або будь-яка інша, яку ви додасте.

Зрозуміло, ви можете кастомизировать стартову сторінку з допомогою додаткових розширень. Знайти їх можна у фірмовому магазині магазині Chrome.

Виникли питання? Задавайте їх за допомогою коментарів до статті.

Рекламний блок