Папка Tempпочистити, видалити або так і залишити?

Рекламний блок

Чергова стаття про те, як звільнити місце на жорсткому диску. І якщо ви досі не знали про подібному способі, то місця після прочитання статті у Вас з'явиться дуже багато.

Тут мова піде про папці Temp. Temp – це папка, в якій зберігається набір з тимчасових файлів. Там можуть залишатися дистрибутиви після установки будь-яких програм, фрагменти документів MS Word або інших документів. Все це повинно само по собі зникнуть, проте тимчасові файли стають постійними, і папка Temp починає потихеньку розростатися.

Можна видалити папку Temp? – Ні, саму папку видаляти не потрібно, можна і треба періодично видаляти її вміст. Та й чим вам завадить ця невинна татко?

Де знаходиться папка Temp? – Вона розташована в папці Windows системного диска вашого комп'ютера.

Где находится папка Temp

Деякий час Я нічого не робив з цією папкою, щоб показати вам скріншот, в якому ви побачите обсяг на жорсткому диску, який може займати папка Temp.

4 ГБ, непогано, чи не правда. Якось на одному форумі я читав, як одна дівчина назбирала там 35 ГБ.

Для того щоб очистити папку Temp, необхідно просто вибрати всі файли і натиснути комбінацію клавіш Shift Del. Якщо деякі файли не пішли, значить вони в даний момент використовуються якимись програмами.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок