Як розблокувати sim-карту МТС?

Рекламний блок

razblokirovka-sim-kartyi-mts

Самі по собі сім-карти блокуватися не вміють, ну хіба що виходять з ладу від часу, але це зовсім інша розмова. Якщо вже блокування відбулася, значить, на те є своя причина. Вам необхідно з'ясувати, що саме стало причиною блокування картки і, відповідно, розблокувати її, якщо це взагалі можливо.

Давайте розглянемо причини блокування сім-карти від компанії МТС, тим більше їх набереться відразу декілька.

Заборгованість

Тут, власне, немає нічого дивного, коли баланс особового рахунку стає нульовим або абонент, що називається, йде в мінус, сім-карта блокується. Що б з'ясувати, що блокування сталася саме з-за негативного балансу, наберіть на своєму мобільному телефоні або смартфоні номер *100# і натисніть клавішу виклику, після чого на екрані з'являться заповітні цифри.

Варто відзначити, що в цьому випадку блокується не сама сім-карта, а лише платні послуги: ви не можете зателефонувати, відправити СМС-повідомлення або вийти в інтернет через 3g або 4g.

Неправильний пін-код

На багатьох сім-картах за замовчуванням включена функція введення пін-коду при включенні телефону. Це зроблено для того, що б, наприклад, у разі втрати телефону зловмисники нічого не змогли зробити з рахунком абонента, тобто вивести або перевести грошові кошти, зробити покупки і т. п.

У разі, якщо буде неправильно введений пін-код три рази, сім-карта блокується і для її розблокування необхідно ввести так званий PUK-код, який складається з восьми цифр. Знайти його можна в стартовому комплекті. Якщо PUK-код відсутній, а напевно так і буде, розблокування можна провести тільки в офісі оператора зв'язку. До речі, якщо 10 разів ввести неправильний PUK-код, sim-карта блокується і ось тоді без відвідування офісу не обійтися.

Навмисне блокування

У тих випадках, коли, наприклад, телефон загублений, оператор рекомендує якомога швидше зателефонувати в колл-центр і заблокувати сім-карту. І це правильне рішення - так зловмисники не встигнуть перевести грошові кошти з рахунку.

Якщо ви самостійно блокуєте сім-карту таким чином, то для її розблокування і отримання нової сім-картки з тим самим номером доведеться відвідати офіс компанії МТС, не забувши прихопити паспорт.

До речі, існує можливість тимчасового блокування карти, якщо ви, скажімо, вирішили відправитися у відпустку. Це можна зробити за допомогою свого особистого кабінету на сайті компанії МТС. Але така послуга може бути платною, будьте уважні.

Автоматичне блокування

Автоматичне блокування поширюється на сім-карти, якими не користуються протягом певного часу. При купівлі комплекту потрібно уважно вивчити договір - в ньому є інформація про те, через скільки сім-картку буде заблоковано, якщо не відбуваються платні дії (дзвінки, СМС-повідомлення тощо).

Зазвичай блокування настає після двох або трьох місяців «простою» і якщо ви цей момент пропустили, то відновити карту неможливо. На жаль, такі правила. Все, що ви можете, це спробувати придбати номер після того, як він знову надійде в продаж, а це може статися ще через кілька місяців.

Рекламний блок