Як налаштувати інтервал у Ворді

Рекламний блок

Найчастіше дана тема цікавить школярів і студентів, у яких суворі вимоги до оформлення робіт. Або ж тих, хто почав користуватися Ворд 2007 або Ворд 2010. Порівняно з попередньою версією, де міжрядковий інтервал – 1, а між абзацами їх взагалі не було, тепер значення 1,15 і 10 пунктів відповідно.

Якщо Вам необхідно правильно оформити документ у відповідності з якимись вимогами, а може просто не звично дивитися на нові інтервали в Word 2007 і Word 2010 – давайте розберемося з питанням, як встановити потрібні інтервали в Ворді.

Міжрядковий інтервал у Ворді

Щоб налаштувати міжрядковий інтервал для всього тексту виберіть його, натиснувши комбінацію клавіш Сtrl A. Перейдіть на вкладку «Головна» і в розділі «Абзац» натисніть на кнопку «Інтервал». Виберіть відповідне значення з випадаючого списку.

Якщо Вам не підійде ні одне із запропонованих значень, натисніть кнопочку «Інші варіанти міжрядкових інтервалів».

Как настроить интервалы в Ворде

На вкладці Відступи та інтервали», в полі «міжрядковий» виберіть «Множник», в полі «значення», поставте потрібне число. Потім натисніть «ОК».

Якщо Вам потрібно, наприклад, зменшити міжрядковий інтервал для одного абзацу або для однієї сторінки, щоб на ній помістився певний текст, виділіть її мишкою і повторіть описані вище дії.

Інтервал між абзацами в Ворді

Для того щоб налаштувати інтервал між абзацами в документі, на вкладці «Головна», в розділі «Абзац» клікніть по маленькій стрілочці в правому нижньому куті.

Відкриється, вже знайоме нам, діалогове вікно. Тут, у розділі «Інтервал», встановіть значення у полі «Перед» і «Після». Також можна поставити галочку в пункті «Не додавати інтервал між абзацами одного стилю». Натисніть «ОК».

Якщо встановити в полях значення «0 пт», то інтервалів між абзацами не буде.

Щоб встановлені параметри для інтервалів збереглися у всіх наступних документах Ворд, у діалоговому вікні, яке було показано вище, натисніть кнопочку «За замовчуванням». Тепер поставте марці в полі «усіх документів, заснованих на шаблоні Normal» і натисніть «ОК».

Розглянемо ще один спосіб, який допоможе змінити інтервали між абзацами. На вкладці «Головна» натисніть на кнопку «Змінити стилі» і виберіть «Інтервал між абзацами». Відкриється список. Наведіть мишкою на різні значення і дивіться, як змінюється текст. Виберіть підходящий.

Якщо Ви змінили інтервал і хочете, щоб він застосовувався в інших документах, натисніть кнопочку «За замовчуванням».

Думаю, у Вас вийшло встановити потрібний міжрядковий інтервал та інтервали між абзацами в Ворді 2007 або Ворді 2010.Рекламний блок