Як завантажити і встановити програму Adobe Flash Player

Рекламний блок

Я трохи покопався в запитах і статистикою і з'ясував, що Adobe Flash Player зараз є однією з найбільш популярних програм або плагінів, кому як зручніше називати. Пов'язано це з тим, що швидкості Інтернету дуже виросли і ростуть з кожним днем і тепер ми не просто можемо читати в Інтернеті, але і слухати музику і дивитися якісні відеролікі і фільми онлайн, не завантажуючи їх собі на комп'ютер. Ще років 5-10 тому ми собі такого дозволити не могли.

Як відомо за перегляд всяких анімацій і видероликов у нас відповідає Adobe Flash Player, який вбудовується безпосередньо в ваш браузер. У зв'язку з цим зросла і кількість запитів, пов'язаних з цим плеєром, тому що він злітає, то вимагає оновлення і все інше. Люди починають викачувати плеєр з різних сайтів разом з вірусами, потім ці плеєри не підходять і так далі.

Зараз я покажу, звідки необхідно завантажувати плеєр і як його встановлювати. Перш, ніж встановлювати, переконайтеся, що у вас встановлена остання версія браузера, інакше фокус може не вийти. Після цього заходимо на офіційний сайт Adobe Flash Player. Я вам даю посилання прямо на сторінку скачування: http://get.adobe.com/ru/flashplayer/

Переходимо на сторінку і прибираємо галочку в другому стовпчику, якщо її не прибрати, то нам автоматом встановиться додатковий додаток McAfee, а воно нам не потрібно. Тиснемо на кнопку «Встановити зараз».

Как скачать и установить программу Adobe Flash Player

У мене відразу вискакує віконце в Mozilla завантаження інсталяційного файлу. Я відразу натискаю «Зберегти файл» і він завантажується на комп'ютер.

Тепер перевіряю, куди у мене скачати інсталяційний файл. «Меню – Завантаження»

Тепер можна закривати браузер, тому що з запущеним браузером установка плеєра не відбудеться. Натискаємо два рази по скачавшемуся щойно файлу.

Запускаємо файл:

Почалося завантаження та встановлення, з'єднання з Інтернетом у цей момент має бути встановлено.

Все, установка успішно завершена

Все, тепер ви знаєте, де можна скачати і встановити програму Adobe Flash Player.Рекламний блок