Як поміняти ім'я та прізвище в Однокласниках?

Рекламний блок

kak-pomenyat-imya-i-familiyu-v-odnoklassnikah

А чи знаєте ви, що у соц.мережі «ВКонтакте» з певних пір не можна поміняти свої ім'я та прізвище без модерування? Так-так, нещодавно я хотів додати одну букву в прізвище (чисто «спортивний» інтерес), але виявилося, що будь-які зміни цих даних тепер можливі тільки після їх перегляду модератором. При цьому при реєстрації ви можете вказати будь-яке ім'я, навіть саме паскудне - це нікого не цікавить.

Дивна позиція, якщо чесно. Наскільки я пам'ятаю, раніше була можливість зміни даних лише після перевірки модератором, але потім така функція була скасована. А зараз - все по новій. До чого я це все розповідаю? А до того, що в «Однокласниках» ця проблема відсутня! Тому сьогодні я розповім про те, як змінити свої ім'я та прізвище буквально за кілька секунд.

Заходимо в «Однокласники», вводимо логін і пароль, якщо ще не авторизовані. У верхній частині екрану ви бачите аж три меню. Нас цікавить тільки останній з них, що знаходиться під вашим іменем. Натискаємо на кнопку «Ще» і вибираємо підрозділ «Про себе», як показано на скріншоті.

Відкриється сторінка, на якій вам буде запропоновано додати різну інформацію про себе, включаючи будь-яку музику, книги, фільми, ігри, спорт та інше. Знайдіть ледь помітну посилання «Редагувати особисті дані» і натисніть на неї.

У новому вікні введіть інформацію про себе. Як бачите, тут можна змінити ім'я, прізвище, дату народження, місто проживання, рідне місто і пол. Після зміни даних натисніть на кнопку «Зберегти». Всі зміни буде збережено.

Тепер хочу нагадати вам про те, що б ви не використовували вигадані дані. Чому? Все просто - якщо ваш профіль попадеться на оці модератора сайту, він може зрозуміти, що ви використовуєте фіктивні дані і заблокує ваш профіль. Не робіть таких помилок!

Рекламний блок